Skip to main content

AccessTr.neT M.


Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz

Sitemiz Hakkındaki Görüşleriniz

#55
Arkadaşlar büyüklerim küçüklerin herkese selamlar saygılar. 2014 senesine kadar kod yazma Access kullanımı hakkında bilgim kos koca bir "0" dı. Ancak bu güzel ve bilgi dolu site ve arka plandaki güçlü hızlı cevap yönetim sayesinde bir çok konu hakkında bilgi sahibi oldum ve halende öğrenmeye devam ediyorum. Emek,destek ve yardımlarınızdan dolayı şahsım adına minnettar olduğumu dile getirmek isterim.

Cevapla
#56
Çok güzel bir site, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim...

Cevapla
...........
#57
@kursun ve sonradan yeni üyelik açtığı @karakaan süresiz yasaklanmıştır.

Bu site hiçbir üyeye bilgisi dışında eposta göndermemektedir. Sitemizden eposta almak istemiyorsanız. Hesap Seçeneklerini Düzenle sayfasından "Yönetimden bilgi E-Postaları almak istiyorum?" ayarının onayını kaldırın. Size eposta gönderilmez. Size gönderilen epostalar, şifre sıfırlama, eposta adresi değiştirme ve takip ettiğiniz veya abone olduğunuz konulara yeni cevap yazıldığında sizin talebinizle gönderilen epostalardır.

Lütfen eposta gönderilmesini talep edip, gönderilen epostayı spam olarak işaretlemeyin.

"Boş Örnek Eklerim, Yapıp Verirler" demeyin, örneğinizi hazırlayın.
Komplike kod talebiniz var ise İletişim bağlantısından bize ulaşın. 
Cebelleşmezsen Öğrenemezsin. 
Cevapla
#58
Merhaba.
2016 yılında bir merakla başlayan Access yolcuğumda bu siteden ve bu sitede bulunan değerli hocalarımın sayesinde çok şey öğrendim. Kendi çevremde bulunan herkese de burdaki hocaların emeğinden bahsetmiş ve gıyaben kendilerine ne kadar teşekkür etsemde azır demişimdir. 

Özellikle Başta Ozan Hocam, Atoz112, Özgür Yasin, Mehmet Demiral, S.çavuşoğlu gibi birçok değerli hocanın accessi sevmemde ve öğrenmemde çok emeği var. Hepsine bu vesile ile tekrar tekrar teşekkür ediyorum. 

Diğer forum ve sitelerden farkını herzaman için bu site ortaya koymuştur. Tüm üyelere iyi forumlar diler, emeği olan tüm herkese tek tek minnet ve şükranlarımı sunarım.

Cevapla
...........

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task