Skip to main content

AccessTr.neT


veri tabanı geliştirme

veri tabanı geliştirme

Çözüldü #1
slm arkadaslar bana odevim konusunda yardımcı olabilrmisinz_? kod kullanmadan bi veri tabanı olusturmam gerekiyordu bende personel girişleri içeren bi taban olusturdum sizce bu projemi kod kulanmadan nasıl geliştirebilirm ayrıca sorguları ve formalrı iyi bilmediğim icin pek bişey yapamadım bu iki bolum icinde yardımcı olabilrmisiniz?
.rar verivolkan.rar (Dosya Boyutu: 40,82 KB | İndirme Sayısı: 19)
Cevapla
Çözüldü #2
Sayın bejna size verdiğim linklerden yararlanarak bilginizi artırabilir ve çalışmanızı ilerletebilirsiniz. Çalışmanız esnasında takıldığınız noktaları formumuza sorarsanız yanıtlarını alırsınız. Sizin sorunuz çok genel olmuş. Siz ilerleyin projenizin hangi özellikleri içereceğini saptayın sonrası daha kolay olur. İyi çalışmalar
yapılmaması gereken ölümcül hatalar
access dersleri
Access ile yaşam çok güzel
Cevapla
Çözüldü #3
Sayın bejna, eğer amacınız sadece bir defaya mahsus bir ödev/proje yapmak ise diyecek birşey yok. Ama kendinizi Access'de geliştirmek isterseniz -ki bence dünyanın en keyifli işidir- o zaman forumumuzda bulabileceğiniz sayısız kaynak ve örneklerden yaralanın. Vba ve Sql olmadan fazla ilerme kaydedemeyeceğinizi de bilmenizi isterim. Onlardan korkmayın, siz onları sevmeye başlayınca emin olun onlar da sizi sevecek ve emeklerinizin karşılığını vereceklerdir. Kolaylıklar dilerim.
Cevapla
Çözüldü #4
yanlış anlaşıldım galiba amacım ödev yaptırmak değil ödevime katkı sağlamanızdı. kodlama konsuna gelince kendimi bildim bileli bu işe merak duymusumdur ama kısa surede olacak bişey olmadığını iyi biliyorum kendmi geliştirmek konusunda haklısınız zaten okuduğum bolumdan dolayı kulandığım 10 tane paket program var matlab matematikci ms project gibi ve bunlara veri tabanı sağlamak cok güzel olacak siteyi bol bol ziyaret ediyorum zaten sadece fianllerden dolayı 15 gunluk bi aksama olacak sonra zor sorularım oalcak sizlere Img-grin)
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task