Skip to main content

AccessTr.neT


Veritabanının kilitlenmesi ( ldb)

Veritabanının kilitlenmesi ( ldb)

Çözüldü #1
Arkadaşlar acil olarak yardımlarınıza ihtiyacım var,Access de yapmış olduğum programlarım çalışmıyor,açmaya çalıştığım an (ldb) yapıp kilitliyor,ne silebiliyorum nede değiştirebilyorum,ayrıca komple taşıma yaptım yine aynı sorun,ne yapabilirim fikri olan varsa acil olarak yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla.
Cevapla
#2
Merhaba
Sayın Fascioğlu arkadaşım bence Access i tekrar yükle zannediyorum sorun orada. Çünkü bir programda sorun yok bütün yapmış olduğun programlarında olduğu için Access te sorun.

Kolay Gelsin.

Saygılarımla,
Ahmet Yenginoğlu
Ahmet Yenginoğlu
Cevapla
#3
Sevgili arkadaşım bildiğim bütün yolları denedim sizin dediğinizde dahil olmak üzere,ama olmadı.
Cevapla
#4
LDB dosyasının olması normal ve silmenize gerek yok. Hata nedir daha detaylı bilgi verseniz keşke. En son bilgisayarda hangi programı kurdunuz/kaldırdınız vs? Geniş kapsamlı düşünmek lazım.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Cevapla
#5
Hocam,access de yapmış olduğum bir kaç program var,bunlardan ilk açtığım program diyelimki A bunda sorun yok, B programa açmak istiyorum hemen kitliyor,ilk açtığım A programı açık kalıyor,ve tekrar açma şansım olmuyor pc.yeinden başlatıyorum problem yok,ancak aynı işlemleri yaptığımda tekrar belirttiğim hata oluşuyor.
Cevapla
#6
Sorunun neden kaynaklandığını buldum arkadaşlar,herkese çok tşk ederim.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da