Skip to main content

AccessTr.neT


web sayfasının belli bir kısmını gösterme

web sayfasının belli bir kısmını gösterme

#1
bir sitenin belli bir kısmını formunda göstermek istiyorum.Bir kaç deneme yaptım ama sayfanın tamamı gözüküyor.


SİTE:
Kod:
http://tr.investing.com/economic-calendar/
HTLM kodu
PHP Kod:
<iframe src="http://ec.tr.forexprostools.com?columns=exc_flags,exc_currency,exc_importance,exc_actual,exc_forecast,exc_previous&features=datepicker,timezone&countries=5,17,25,143,4,37,72,22,110,14,21,39,26,12,10,35,6,56,36,63,43&calType=day&timeZone=63&lang=10" width="650" height="467" frameborder="0" allowtransparency="true" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe><div class="poweredBy" *****font-familyArialHelveticasans-serif;"><span *****font-size: 11px;color: #333333;text-decoration: none;">Canlı Ekonomik Takvim <a href="http://tr.investing.com/" rel="nofollow" target="_blank" *****font-size11px;color#06529D; font-weight: bold;" class="underline_link">Investing.com Türkiye</a> tarafından sağlanmaktadır, lider finans portalı.</span></div> 
ekteki forma yapmak isteğimi yazdım.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
.rar ekonomik takvim.rar (Dosya Boyutu: 138,39 KB | İndirme Sayısı: 14)
Cevapla
#2
İnceleyip olumlu/olumsuz bildirimde bulununuz. Ayrıca sitenin açık kalabilmesi için lütfen konularınızı Site Kurallarına uygun olarak açınız.

(06/07/2009, 23:57)AccessTr.neT yazdı: Site Kuralları:
3-a) Sorulara örnek uygulama eklemek zorunludur.  
b) Ekleyeceğiniz dosyaların içinde resim vb. yer kaplayacak şeyleri siliniz. Gereksiz tüm verileri silip sadece sorunu anlatacak örnek veri giriniz ve asla gerçek şahıs/kurumlara ait veri bırakmayınız. 
c) Uygulamanız ile birlikte resim klasörü, yedek klasörü vs. örnek uygulama harici gereksiz döküman eklemeyiniz.
ç) Ekleyeceğiniz örnek uygulamaya sadece sorunuz ile ilgili olan formu, raporu ve bunların kayıt kaynağı olan tabloları ve sorguları ekleyiniz. Diğer tüm nesneleri veritabanından siliniz.
d) Dosyanızda önce Access ile Veritabanı Sıkıştır ve Onar işlemini uygulayınız. Daha sonra herhangi bir sıkıştırma programı ile (WinRar/WinZip/7Zip vb.) Sıkıştırma Yöntemi En İyi (Best) olacak şekilde sıkıştırınız. 
Dosya Düzenle Onar ve WinRar ile Sıkıştırma İşlemi Resimli Anlatım 
e) Örnek uygulamanızın adını veya rar/zip adını “örnek”, “deneme”, “yeni microsoft Access veritabanı”, “database”, “proje”, “yeni klasör”, “soru” vs. isimlerle göndermeyiniz, kullanıcı adınızı ve/veya kısa başlık giriniz. 
f) Resimlerinizi ek dosya olarak eklemeyiniz. Yeni konu ve yeni mesaj sayfasında bulunan [Resim: do.php?img=5339] butonuna tıklayarak açılan sayfaya ekleyiniz.
Sürekli ihlalde uyarı puanı verilecektir. 
Uyarı Bitiş Süresi : 4 Ay,
Uyarı Seviyesi +2
.rar ekonomik takvim_sld.rar (Dosya Boyutu: 20,87 KB | İndirme Sayısı: 41)
Cevapla
#3
ozan bey çok teşekkürler istediğim gibi olmuş....
Cevapla
#4
merhaba
konu kapalı farkıdnayım çok özür dilerim ancak aradıgım program bu ama acılmıyor
sitede arama yaptım benzeri bi konu yada dosya bulamadım tekrar yükeleme ihtimali yada açık hali varsa atablirmsiniz lütfen ?
tekrar özür dilerim
Cevapla
#5
Sayın @Bilal Demirci

Sayın @maras321 'in 1. mesajındaki örnek dosyası da, Sayın @ozanakkaya Hocamızın 2. mesajdaki dosyası da indirilebiliyor ve çalışıyor. Yaşadığınız sorun nedir?
Cevapla
#6
ozan hocamınkinide denedim ama tanınmayan veritabanı biçimi diyor.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task