Skip to main content

#EvdeKal


YGS/LYS Puan Hesaplama

Hasan Öğretmen
Hasan Öğretmen
3
2887

YGS/LYS Puan Hesaplama

#1
Arkadaşlar, Öğrencilerim için ÖSYS Sonuç belgesi üzerinden YGS/LYS Puan Hesaplama programı yaptım. Biraz acemice ve yüzeysel. Geliştirmek isteyenlere fikir vermesi ümidiyle...
.rar OSYS2014.rar (Dosya Boyutu: 882,39 KB | İndirme Sayısı: 213)
Cevapla
#2
Hocam öncelikle bu güzel paylaşım için teşekkürler,teknik bir konu yani bu işin içinde olan sizin gibi degerli ögretmenlerin istek ve dogrultusunda yine bu sitede bulunan asıl mesleği ögretmen olan ve sitemizde Uzman olarak görev olan degerli hocalarımız da geliştirilebilir,eger şurayı şöyle yapalım gibi öneri de olursa nokra atışıyla bizlerde yardımcı olmaya çalışırı. kolay gelsin yapılır.
Cevapla
#3
Kıymetli C*e*l*o*y*c*e, asıl düşüncem öğrencilere Sonuç belgesi üzerinden YGS/LYS puan hesaplaması, tercih seçenekleri, üniversite tanıtımları yapmaktı. Bu programı öğrencilere dağıtıyorum. İstedim ki, bu güzel sitedeki bu güzel insanlar da yararlansın. Geliştirilebilir, değiştirilebilir. En büyük sorunumuz ise , program bazı bilgisayarlarda çalışma hataları veriyor. MDE uzantılı yapınca kafayı yiyor. Bu da Access'in bildik dertleriyle alakalı anladığım kadar.
Cevapla
#4
Paylaşım için teşekkürler.
"Boş Örnek Eklerim, Yapıp Verirler" demeyin, örneğinizi hazırlayın.
Komplike kod talebiniz var ise İletişim bağlantısından bize ulaşın. 
Cebelleşmezsen Öğrenemezsin. 
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da