Skip to main content

AccessTr.neT

Üç Tane Açılır Kutudaki Kritere Bağlı Olarak Rapor Açma Yazdırma

TC Erkan Kurt
TC Erkan Kurt
5
344

Üç Tane Açılır Kutudaki Kritere Bağlı Olarak Rapor Açma Yazdırma

(02/07/2022, 16:47)TC Erkan Kurt yazdı: Sayın Atoykan siz de benim örneğimi incelmemişsiniz veya ben sorunumu yanlış ifade ettim galiba. Benim örnekte açılır kutular boş veya değil farketmeiyor. Her türlü alt formda filtreleme yapıyor. Benim istediğim bu filtrelemeyi rapor içinde yapsın.Yani Açılır kutudaki kritere göre raporlar oluştursun.Ayrıca bu filtreleme için haftalarca uğraştım. Yani işin zor kısmını hallettim. Armut piş ağzıma düş gibi bir durum söz konusu değil. Yardımcı olmayacaksanız canınız sağ olsun... Yine de ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Anlamadığınız nedir? Bunu yapmak istiyorsanız yani = "Bir rapor oluşturacaksanız kaynağı olması gerek". Alt formda filtrelediğiniz kayıtları rapora yansıtmak için bir sorgu oluşturmanız gerek ve o haftalarca uğraştığınız filtrelemeyi sorguda haftalarca uğraşmadan yapmanız ve bunu rapor kaynağı olarak kullanmanız için gereekenleri vermişiz. Elinizde kullanma kılavuzu var ama okumaya niyetiniz yok.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Üç Tane Açılır Kutudaki Kritere Bağlı Olarak Rapor Açma Yazdırma - Yazar: atoykan - 02/07/2022, 18:07
Task