Skip to main content

AccessTr.neT

Realtek ac97 audio driver Widows Xp

yolgezer
yolgezer
6
9975

Realtek ac97 audio driver Widows Xp

(16/02/2012, 00:11)assenucler yazdı: Windows 7 professional TR işletim sistemini kullanıyorum.

Geçen aylarda başımdan geçen olayı hatırlatma mahiyetinde anlatayım belki faydası olur.Şirkette 2 adet makinaya aynı gün içerisinde win7 kurdum.Her 2 makinanında donanım mimarisi farklı.Win 7 kurduktan sonra ses kartı hariç tüm sürücüleri yükledi.Ses kartını anakartın kendi sitesinden buldum ve indirdim.sürücüyü yüklemeye çalıştım.Mavi ekran hatası verdi.Sistem bi daha açmadı kendini yeniden formatladım.2 makinada aynı sorun olduğunu gözlemledim.Elimde driverpack cd si var tüm sürücüleri bulup güncelleme yaptım,makinalardan biri sorunsuz şekilde çalıştı ama diğeri ses kartını tanımadı.Muhtemelen internetten indirdiğim sürücüyü kurarken donanıma zarar verdi veya onboard olan ses kartını yaktı Img-cray Ben sürücüyü yüklerken flash disk takılıydı onunda dosya sistemini uçurdu.Başımdan böyle bir olay geçti.Sürücü yüklerken dikkat etmek lazım.
GERİ SAYIM;Sen doğduğunda başladı ! Eğer (9) canlı bile olsaydın en fazla (8) kez kaçabilirdin Ölümden ! Bil ki (7) Düvele sultan dahi olsan yerin (6) Mekan olacak sana. En fazla (5) Metre kumaş götürebileceksin ! Kapatacaksın (4) açsanda gözlerini ! Bu (3) günlük fani dünyada Azraile (2) kat olup yalvarsanda nafile EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak. Çünkü,
ÖLÜM BİR YOK OLUŞ DEĞİL,YENİDEN DOĞUŞTUR !

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Realtek ac97 audio driver Widows Xp - Yazar: yolgezer - 15/02/2012, 22:57
Cvp: Realtek ac97 audio driver Widows Xp - Yazar: Coskun0559 - 16/02/2012, 10:11