Skip to main content

AccessTr.neT

raporda a5 kağıda yan çıktı almak?

raporda a5 kağıda yan çıktı almak?

Çözüldü #7
Yazılanların işaretlenmesiyle ilgili sorunuzda ben evrakların tek tek yazdırıldığını varsayarak bir örnek hazırlamıştım. Garantili olanların da işin içibe sokulması olayı çok değiştirmiyor. Sonuçta onun için de aynı şekilde bir oany kutusu koyup onun da işaretlenmiş olup olmadığına göre sorguda filtreleme yapacaksınız. Ama aynı anda birden çok ürünü tek kağıtta yazdıracağım derseniz o zaman iş karışıyor. Benim örneğim o zaman işe yaramaz. Tamamen başka bir kurgulama yapmak lazım. Ama bunu liste almak için demiyorum, ürünlerin işaretlenmesi işlemlerinin toplu yapılmasını kastediyorum. Ürünleri tek tek ele alıp formları tek tek yazdırınca sorun yok. İstediğiniz buysa, bir de "garantili" ve "garantiye gitti" diye onay kutuları koyun. Bu onayları elinizle işaretlersiniz. Yazdırınca da "yazdırıldı" onayını zaten kendisi işaretliyor. Daha sonra toplu liste almak isterseniz sorun olmaz.

Teknik servis programım oldukça eski bir çalışmaydı. Bu forumda sayın admin yayınlamıştı. Bendeki sürümü ticaridir. Şifre ile korunmuş setup dosyası şeklindedir. Sevgili admin sağolsun onu düzenlemiş ve forumda yayınlamıştı iznimle. Forumda arattırın Teknik servis diye. Olması lazım. O şekli maalesef bende yok. Size vereceğim şekli de satış yaptığım bir program ve demosu maalesef yok.
İnadına, ille de Accesstr.net...

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: raporda a5 kağıda yan çıktı almak? - Yazar: mehmetdemiral - 17/08/2009, 11:19
Task