Skip to main content

AccessTr.neT

Formdan çoklu sorgulamada hata...

Formdan çoklu sorgulamada hata...

Çözüldü #4
Merhaba arkadaşlar,
İlginize için çok teşekkür ederim. Sayın BlackEagle öncelikle kod yazma ve okumada çok çok acemi olduğumu belirtiyim. Bende aslında sadece sihirbazları ve bir iki basit kodu yazarak başladım bu uygulamaya. Eminim sizde bunu uygulamda fark etmişsinizdir. Ekstra bu resim eklemeyi bulup uyguladım. Kodu gözden geçiriyorum ama ne yapmam gerektiğini bilemiyorum. Sizin önerdiğinizi uygulamalarda modül ve sanırım bu modülede bağlı çalışan diğer birçok ekstra kod yazılı. Acaba kodları aynen kopyalayıp yapıştırmı yapıyım. O zamanda en azından sadece bir iki kodu dışardan aldığım geri kalanları çok basit olsada benim yazdığım bu uygulamaya epey yabancı olacağım. Siz sadece değiştirmem gereken yeri bana anlatabilirmisiniz. Acaba formun Current olayındamı sorun var.
Yani bazı kayıtlarda resim eklenmedim dedi arkadaşım. O zaman bu current olayında acaba resim yolu boş olunca bir öncekinimi oaraya atıyor ?
Raporlama konusunda dediğiniz gibi kriterlere ilgili bütün alanlar dolu olunca raporlamalarda sorunsuz çalışıyor. Teşekkür ederim.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Formdan çoklu sorgulamada hata... - Yazar: direnist - 13/07/2010, 00:24
Cvp: Formdan çoklu sorgulamada hata... - Yazar: POWER - 13/07/2010, 01:17
Cvp: Formdan çoklu sorgulamada hata... - Yazar: direnist - 13/07/2010, 21:58
Task