Skip to main content

AccessTr.neT

Digital Signage uygulaması hk.

Digital Signage uygulaması hk.

Çözüldü #2
sevgili kardeşim (digital Signage) uygulaması nedir diye araştırdım asagıdaki bilgiye ulaştım eger bu ise benim gibi anlamayan arkadaşlara yardımcı olabilmek adına ekliyorum belki konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar vardır

Kurumsal TV (digital signage) nedir ve nasıl çalışır?

Digital signage, kurumlara ve kişilere özel yayın akışları hazırlayabilme kabiliyetine sahip hedef odaklı çalışabilen ve en ileri internet teknolojilerini kullanan yayın sistemidir. Sistem kurumsal iletişimden reklama kadar birçok farklı alanda, farklı sektörler için kullanılmaktadır.

Dünya çapında yapılan araştırmalar digital signage sisteminin doğru yerlerde doğru zamanlarda kullanılması halinde en etkili medya ve eğitim aracı olduğunu ispatlamıştır.

Kurumsal TV’nin kurumlara ne gibi katkıları bulunmaktadır?

Kurumunuza özel bir TV sistemi kurduğunuz takdirde bu sistem size pek çok konuda yardımcı olacaktır.

Kurumsal iletişimde çağa uygun kurumlar yaratmak, şubeler arası haberleşmeyle iletişimi modern çağın gereği olan hızlılık prensibine uyumlu hale getirmek, kâğıt tüketimini minimuma indirerek çevreye duyarlı kurumlar yaratmak mümkün. Ayrıca isteğe göre kurumları birer reklam medyası yaratarak işletmeye ek gelir sağlamak da mümkün.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Digital Signage uygulaması hk. - Yazar: QATLET - 14/03/2013, 12:11
Cvp: Digital Signage uygulaması hk. - Yazar: simendifer - 15/03/2013, 01:33
Cvp: Digital Signage uygulaması hk. - Yazar: QATLET - 15/03/2013, 09:33
Cvp: Digital Signage uygulaması hk. - Yazar: alpeki99 - 15/03/2013, 11:32
Cvp: Digital Signage uygulaması hk. - Yazar: alpeki99 - 27/03/2013, 00:43
Cvp: Digital Signage uygulaması hk. - Yazar: QATLET - 28/03/2013, 09:31
Task