Skip to main content

AccessTr.neT

Alt Formu buton ile açılan form şeklinde yapmak

Alt Formu buton ile açılan form şeklinde yapmak

(10/02/2014, 02:01)ozanakkaya yazdı: Mevzuyu tam olarak anlamadım, böyle birşey mi istiyorsunuz?

Merhaba sayın ozan akkaya ben amatör olarak ilgileniyorum Access ile keyif aldığımı söylemeliyim ama bir yerde takıldım taruz hocamın paylaştığı cari programında olan bir nokta tabi onu kodlarla yaptığını yazdı ben de kendi yaptığım işe uygulamaya çalıştım olmadı sorum şu aslında ana form da butonlar olacak ve biz butonlara basıp formu çağırdığımızda ana formun içinde açılacak bu formlar ve bir form açıkken diğer butona bastığımızda diğer form onun yerine geçecek diğeri kapanacak benim yaptığım program da formlar ayrı yerlerde açılıyor sizin bu yapmış olduğunuz alt form ile yapılabilir gibi geldi bana ama sizinkinde tek buton var bunu tek tek butonlarla ama formları ana form içine açmak mümkün müdür ve bir form açmak istediğimizde butona bastğımızda diğer kapanabilir mi?(çünkü benim yaptığım programda bir butona bastığımızda gelen formu kapatmadan ikinci butona basamıyorum neden öyle oluyor onu bilmiyorum bunu aşmanın bir yolu var mı benim yaptığım örneğe nasıl uygulayabiliriz bu işlevleleri) şimdiden teşekkür ediyorum araştırmalarımdan ulaştığım sonuç siteden bulabildiğim kadarıyla sizin bu uygulamanızla çözülebilir gibi geldi bana örneğimi yükleyeyim fikir belirtir yol gösterirseniz çok sevinirim

dosya linki aşağıda

Müşteritakip
Son Düzenleme: 15/07/2014, 19:45, Düzenleyen: edipsoylu.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Alt Formu buton ile açılan form şeklinde yapmak - Yazar: edipsoylu - 15/07/2014, 19:36
Task