Skip to main content

AccessTr.neT

Personeli Seçince Uyarı Yazısı Çıkması

Personeli Seçince Uyarı Yazısı Çıkması

Çözüldü #6
Ekrem Abicim;
Bildiğin gibi Ayın 10'dan itibaren programı kullanmaya başladık. Bizim Büroda Makinistlerin bazı olaylar yada kazalarla alakalı tutanakları yani soru kağıtları mevcut. Personel gerek görev almaya gelirken yada görevi bittiği zaman Depo Şefi Devir Defterine Bunlar İşlenmekte. Hangi Saatte Geldi + Tren No Neydi + Personel İsmi Kayıt Altına Alınıyor. Personel gerek görev alırken yada görev teslimini yaparken Devir Defterinin Birebir Benzeri Form Üzerinden Girildiği Zaman ilgili personel açılır kutu aracılığıyla seçilirken varsa kendisiyle alakalı Açıklama Metnin Gözükmesini İstiyorum. Örnek: Büroya Acilen Uğramanız Gerekmekte. Sizinle Alakalı Soru Kağıdı Mevcut Gibi Bir Metnin Yazmasını ve Bunu Gören Depo Şefinin İlgili Personele bu konuyu aktarmasını istiyorum. Bu uygulamayıda yaptıktan sonra Yeni Yani Sıfırdan Bir Veri Tabanı Uygulamasına Geçmeyi Düşünüyorum Abicim. Yardımların İçin Çok Teşekkür Ederim. İyiki Varsın. Demiryolcuların Dediği Gibi Hayırlı İşler. Kolay Gelsin. Ustam.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Personeli Seçince Uyarı Yazısı Çıkması - Yazar: mesut58580 - 30/03/2014, 17:32
Task