Skip to main content

AccessTr.neT

visual studio 2010 ile oluşturulan exe programların kaynak kodunu görme

visual studio 2010 ile oluşturulan exe programların kaynak kodunu görme

Çözüldü #7
Öncelikle bu konum ile ilgilenen yukarıda görüş yazan herkese saygılar.
Sorumu okuyunca ilk akla gelen dedikleriniz olacaktır. Çalmak, hazıra konmak, emek hırsızlığı yapmak ...her şey akla gelebilir. Amaaa inanın en az sizler kadar bende duyarlıyım emeğe, emekçiye.
Maksadım kısaca şuydu;
1-Visual Studio 2010 da hazırladığımız bir projeyi setup haline getirip aynı bilgisayara kurduk diyelim.Bu exe programımın içine tekrar girebilir miyim kodlarını görebilir miyim sorusuna bir cevap bulmaktı.
2-Dikkatli okunur ise yazdıklarımın içinde Access veritabanı uygulamalarındaki kodları şifreleme uygulamasına benzer bir uygulama Visual Studio içerisinde de olabilir miydi.
Diyelim ben aylarca bir uygulama tasarladım bitirdim. Sonucunda bir dostuma bu programı verdim. Bu programın detayını, özelliklerini, kodlarını kısaca tüm özelliklerini ilk anda yada bir iki tuşla açık seçik orta da sergileyebilir miydi. Kodunu modunu herşeyini bir celse de çözebilirmiydi.

Bu forumda üye bulunan herkes bir ailedir. Bende bu ailenin bir parçasıyım. Hepiniz yukarıda yazdıklarınızda haklısınız. Ama belki yukarıyı okuyunca fikriniz değişecektir. Saygılar. Bu arada yukarıdaki soruma tekrar cevap vermenizi bekliyorum Img-grin

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: visual studio 2010 ile oluşturulan exe programların kaynak kodunu görme - Yazar: umutakkaya - 11/05/2014, 21:38
Task