Skip to main content

AccessTr.neT

Liste de Yokken alan türü sorunu(Otomatik Sayı& Metin)

Liste de Yokken alan türü sorunu(Otomatik Sayı& Metin)

Sn.ATOZ112, açıklamalarınızı, yorumlarınızı okudum. Tespitlerinizin yerinde ve verimlilik amacıyla tespit edildiğine inancım tam. Lakin, bu yazdıklarınızı düzeltmek beni epepce aşar haftada 3 gün istatistik veriyoruz, gün içinde bazen aniden bir veri istiyorlar ki, işyerinde bu konuda zaman ayırabilmem zor ki, internet çok lazım oluyor, İntarnetimiz yok.

Bunun yerine, sıfırdan programı sizlerin yardımıyla yeniden yapmayı düşünüyorum..Programın asıl sahibi, sitemiz üyelerinden Sn. Abdulvahap'dır,çatı ve emek kendisine ait olmakla birlikte(2011 yılı) ben sizlerin yardımıyla, konuya kavradıkca üzerine bayağı eklemeler yaptım...Çalıştıkca ve accessi öğrendikce, şurası şöyle olsa, bu sorgu olsa v.b. gibi ekmelerle program şimdi bayağı iş görüyor-ki, başka polis merkezlerinin 3-5 saatte yaptığını ben 15-30 dakika da yapabiliyorum.

Bilgi, ilgi ve destekleriniz için teşekkür ediyorum.

Saygılarımla.

Sn. Accesse delisinin yorumunu yeni gördüm, Sn. ATOZ112'nin attığı topu ise yeni tuttum Img-grin

Konuyu ben yanlış anlatmış, anlatmayı başaramamış olabilirim. Şöyle ki;
FRMKİŞİLERDEN girdiğim meslek adı, meslekler tablosuna İD olarak kayıt olsun.(Kimlik=rakam) Ancak, ben şu olaylara karışan şahısların meslekleri nedir diye sorgu/rapor oluşturduğumda bana sonuçları rakam(id) olarak değil, metin(pazarcı gibi) göstersin.. Yani tabloya İD olarak atsın, raporlara id karşılğı hangi meslekse onu göstersin.

Yanlış anlattığımdan, anlaşılmaya sebep verdiğimden dolayı özür diliyorum.
"Oyun bitince  şah ve piyon aynı kutuya atılır "
Son Düzenleme: 03/10/2014, 17:00, Düzenleyen: yorum70.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Liste de Yokken alan türü sorunu(Otomatik Sayı& Metin) - Yazar: yorum70 - 03/10/2014, 16:54
Task