Skip to main content

AccessTr.neT

Yönetici Girişi-Kullanıcı Girişi ve Yetkiler

Yönetici Girişi-Kullanıcı Girişi ve Yetkiler

Çözüldü #1
Değerli forum üyeleri;
Yapmaya çalıştığım programda bölüm başkanı(yönetici-admin)  ve personel (kullanıcı) olmak üzere iki giriş şekli tasarladım..

Personel olarak girecekler sadece frm_personel  ve arşiv_formu açabilsin
ama sadece bilgileri görüntülesin asla
       değişiklik
       yeni kayıt
       silme vs vs yapamasın..
Personel girişinden giren kişi frm_personel ya da arşiv_formunu açtığı zaman burada sadece öğrenci arama işlemlerini yapabilsin ve öğrenci bilgilerini görebilsin..onun haricinde ekrandaki bilgilere sadece melül melül baksın başka bir şey yapamasınImg-grin

Bölüm başkanı olarak girecekler ise; şifreli girsin..Giriş yaptıktan sonra ADMİN_SAYFA formu açılsın..Giriş  sonrası hiçbir kısıtlamaya maruz kalmadan tüm iş ve işlemleri yapabilsin istiyorum..

Programı bir inceleyip öneride bulunacaklardan öneri-yardımda bulunacaklardan yardım bekliyorum..Çünkü dün geceden bu saate bununla uğraştım,sitedeki örnekleri inceledim hatta uyguladım şifreli girişi vs ama istediğim gibi olmadı sildim..

Saygılar sunuyor yardım ve önerilerinizi bekliyorum
.rar rehberlik araştırma otomasyon.rar (Dosya Boyutu: 806,45 KB | İndirme Sayısı: 39)
.rar rehberlik araştırma otomasyon2003.rar (Dosya Boyutu: 685,7 KB | İndirme Sayısı: 20)
Son Düzenleme: 07/03/2015, 20:29, Düzenleyen: mehami.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Yönetici Girişi-Kullanıcı Girişi ve Yetkiler - Yazar: mehami - 06/03/2015, 15:32
Task