Skip to main content

AccessTr.neT

Basit Bir Program Hazırlmaya Çalışmak

scorpinco
scorpinco
17
5822

Basit Bir Program Hazırlmaya Çalışmak

Konuyu baştan sona kadar okudum,

Öncelikle belirteyim, biz uygulama yapmıyoruz. Yapılan uygulamalarda eksik olan işlev varsa veya kod desteği sağlıyoruz. 
Bu Site "Ödev veya Program Yaptırma Sitesi" Değildir.

Konunuza Excel belgesi eklemişsiniz, gerek SCavusoglu, gerekse atoz112, sorunuz ile ilgili mesaj yazmışlar.

Sitede ben dahil herkes mesajlarda önemli olan hususları kalın harfler yazıyoruz. Kalın harflerle yazmak sizi veya başkasını azarlama anlamına gelmiyor. Tümü büyük harflerle yazılan mesajlar azarlama anlamına gelir ki bu zaten Site Kurallarımıza aykırıdır.

11-) Konu başlığının ve/veya mesajın tamamının büyük harfle yazılması yasaktır.

Konu katılımcılarının yazmış olduğu mesajlarda herhangi bir sıkıntı göremedim. Site Kurallarımızın 8. Maddesinde "Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını ya da üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz." Şeklinde ibare bulunmaktadır.

Eğer sizinle ilgili benim göremediğim herhangi bir olumsuz mesaj yazılmış ise özel mesaj yolu ile bana bildiriniz.

Sizin yorum70’e hitaben yazdığınız “Eyyamcı, yancı” kelimeleri hoş değil.

Sorunuz ile ilgili olarak, yukarıda da belirttiğim gibi maalesef hazır uygulama yapmıyoruz. 1. Mesajınızda sadece Excel belgesi eklemişsiniz. Üzerinde çalıştığınız Access uygulaması mevcut ise konuya ekleyiniz.
İyi çalışmalar.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Basit Bir Program Hazırlmaya Çalışmak - Yazar: ozanakkaya - 03/10/2015, 13:39