Skip to main content

AccessTr.neT

Anaform ve altform-altform

Anaform ve altform-altform

Sayın hocam; önerileriniz için çok teşekkür ediyorum. Aslında arama düzeltme ve gözlemleri formları mevcut. Şimdi ben yapmak istediğimi tekrar izah edeyim. (yani yapamadığımı)
* "frm_kurul_toplantilari" formuna anaform üzerindeki olaylar formundan, tanımlanan olayı seçerek geliyorum. (tanımlanan olay; tbl_disiplinolayi tablosuyla ilişkili-olay_id, olay tarihi, olay konusu gibi verileri içeriyor)
* "frm_kurul_toplantilari" formda iki buton var (benim durum ikincisinde)"disiplin olayi için toplantı" butonuna basınca frm_kurul_olay_toplanti formunu açıyorum.

İşte burada şunu yapmak istiyorum. Bu olay için (olayı seçerek geldim-yani olay bilgileri sabit kalmak kaydıyla) Toplantılar ekleme, silme düzenleme gibi işlemleri yapmak istiyorum.

Bu form için
-olay no, olay tarihi-olay konusu sabit
-karar tarihi,karar saati, karar konusu-karar no hareketli olan bir kaydetme düzenleme çalışması yapmak istiyorum.

Bunun için gündem maddelerini yazmak için frm_kurul_olay_toplanti formunun (tbl_karar_olay tablosuna bağlı) içine frm_kurul_alt formunu (tbl_kurul_olay_gundem tablosuna bağlı) oluşturdum.

ekle butonuna bastığımda olay bilgileri sabit kalmak kaydıyla yeni toplantılar oluşturmak istiyorum. Ara-düzelt butonu frm_kurul_karar_ara_olay formunu açıyor. Ordan toplantıyı seçerek düzenleme, arama ,silme gibi işleri yönetmek istiyorum.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Anaform ve altform-altform - Yazar: SeferŞANLI - 10/04/2020, 21:42
RE: Anaform ve altform-altform - Yazar: mehmetdemiral - 12/04/2020, 03:49
RE: Anaform ve altform-altform - Yazar: mehmetdemiral - 12/04/2020, 04:04
RE: Anaform ve altform-altform - Yazar: SeferŞANLI - 12/04/2020, 16:08
Task