Skip to main content

AccessTr.neT

Excel Pivottable Verilerini Başka Bir Excel Dosyasında Pivottable' Da Görüntüleme

Excel Pivottable Verilerini Başka Bir Excel Dosyasında Pivottable' Da Görüntüleme

Çözüldü #1
Değerli hocalarım merhabalar. 
xlsx dosya uzantılı bir Excel pivottable' dan veri almak istiyorum. Ancak yapmak istediğim şey tam olarak şudur.

xlsx dosyası pivottable olarak oluşturulmuş. Kayıtlar tarafımdan görünmemektedir. Ben yalnızca pivottable görüyorum. Gördüğüm Pivottable' ın kullanımı nasıl ise; oluşturacağım Excel dosyasında da aynı şekilde görüntülenmesini istiyorum. 

Sorgu oluşturuyorum. Column lar geliyor. Ancak burda yapılacak işlemleri bir türlü çözemedim. 

Burda yapılacak işlemlerin tam olarak meal karşılığını bilemediğimden de doğru araştırmayı yapamamış olabilirim. 

Ekte gönderdiğim "Veritabanı xlsx uzantılı Dosya" benim verileri alacağım dosya türünde bir dosyadır.
Ancak ben Sayfa1' den (verilerin) DEĞİL, Sayfa2 deki Pivottable' ın kendim oluşturduğum Excel dosyama aktarılmasını istiyorum.

Nasıl bir işlem yapmalıyım, bu yapılan işlemin türkçe meal karşılığı tam olarak ne oluyor. Bu hususta yardımcı olmanızı diler saygılar sunarım.
.zip Veritabanı xlsx uzantılı Dosya.zip (Dosya Boyutu: 25,29 KB | İndirme Sayısı: 1)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Excel Pivottable Verilerini Başka Bir Excel Dosyasında Pivottable' Da Görüntüleme - Yazar: aydin5353 - 09/12/2023, 01:40
Task