Skip to main content

AccessTr.neT

Mesajlar ve Verilen Cevaplar hk.

nihatkr
nihatkr
7
4266

Mesajlar ve Verilen Cevaplar hk.

Nihat bey bazı konularda size katılıyorum ama bazı konularda katılamıcam. Çünkü insanlar ücretli program yapan insanlardan bahsediyorum, buraya gelip yardım alıyor ama ne dönüp doğru düzgün bir teşekkür ne bir cevap yok. demişsiniz ya toplama örneğindeki gibi, ama gelen bazı insanlar da toplama yapmayı öğrenmeden çarpma bölme işlemi yapmaya çalışıyorlar, kaç kişi, sitedeki dersleri adam akıllı okuyor ki, gelen kaç kişi soru sormadan önce arama yapıyor, siteyi araştırmadan incelemeden, gelip kendini bile tanıtmadan sorusunu sorup, cevabını alıp, teşekkür bile etmeden giden insanlar var. bence site de biraz da disiplin olmalı, insanlar burada soru sorduklarında, buradaki insanların da mesajlara konulara cevap vermek zorunda olmadıklarını bilmeliler, bence yönetim odasında bir chat alanı olmalı diyorum her zamanki gibi ki, en azından birbirimizle, anlık İletişim kurabilelim, kimler sitede var, kimler yok anlayabilelim, ve insanlara en doğru cevabı verebilelim. umarım çok uzatmamışımdır ve yanlış bişey söylememişimdir. ayrıca kayıp konusuna gelince, istatistiklerden admin bakabiliyordur, belli süre olmayan üyeleri belirleyelim. sitede bence önemli olan, üye sayısı değil, online kişi sayısı...

saygılar
™Hiç Birimiz, Hepimiz Kadar Akıllı Olamayız...®

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Mesajlar ve Verilen Cevaplar hk. - Yazar: nihatkr - 16/12/2008, 15:25
Cvp: Mesajlar ve Verilen Cevaplar hk. - Yazar: chopper07 - 16/12/2008, 16:17
Cvp: Mesajlar ve Verilen Cevaplar hk. - Yazar: nihatkr - 16/12/2008, 16:28
Cvp: Mesajlar ve Verilen Cevaplar hk. - Yazar: nihatkr - 16/12/2008, 21:29
Cvp: Mesajlar ve Verilen Cevaplar hk. - Yazar: cuneyt - 16/12/2008, 17:30
Cvp: Mesajlar ve Verilen Cevaplar hk. - Yazar: cuneyt - 16/12/2008, 17:39