Skip to main content

AccessTr.neT

Mesajlar ve Verilen Cevaplar hk.

nihatkr
nihatkr
7
4264

Mesajlar ve Verilen Cevaplar hk.

Şimdi elbette size katılıyorum. Burdan çıkar elde eden. Burdan aldığını kullanıp para kazanan sonrada valla burdan almadım diyen. Bunları biliyoruz. Hatta kim olduklarını bile biliyoruz.

Ama mademki bu site kurulmuş, mademki amacı yardım, bunu suistimal edenler elbette olacak. bu bizim insanımızın yapısında var. Biz kaos ve karmaşayı seven bir toplumun bireyleriyiz.

Ama demişsiniz ki, kaç kişi arama yapıyor. Bence kimse yapmıyor. Ama buda genlerden kaynaklı. Biz okumayı sevmeyen bir milletiz. Biz araştırmayı sevmiyoruz. Biz Armut piş ağzıma düş atasözünün söylendiği ve rağbet gördüğü bir ülkede yaşıyoruz.

Teşekkür olayı ayrı, onda sonuna kadar haklısınız. Ama insanlar teşekkür etmiyor diye, bir sonrakine agresif veya mesajlarda olmaya gerek yok. O zaman admin ne yapsın, adam bu işten hiçbir karşılık almıyor. Sabahlara kadar uğraşıyor ilgileniyor elde avuçta 0 a 0 ve üstelik onada teşekkür yok Img-grin

Sevgili chopper07 sonuna kadar haklısın ama derimki birde gözlemci gözüyle bak, mod olarak değil. Ama soru şu olmalı. Neden burdayız, neden insanlar burada.
FX-Etopla
Liste Kutusu Oluşturma

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Mesajlar ve Verilen Cevaplar hk. - Yazar: nihatkr - 16/12/2008, 15:25
Cvp: Mesajlar ve Verilen Cevaplar hk. - Yazar: nihatkr - 16/12/2008, 16:28
Cvp: Mesajlar ve Verilen Cevaplar hk. - Yazar: nihatkr - 16/12/2008, 21:29
Cvp: Mesajlar ve Verilen Cevaplar hk. - Yazar: cuneyt - 16/12/2008, 17:30
Cvp: Mesajlar ve Verilen Cevaplar hk. - Yazar: cuneyt - 16/12/2008, 17:39
Cvp: Mesajlar ve Verilen Cevaplar hk. - Yazar: nihatkr - 16/12/2008, 21:37