Skip to main content

AccessTr.neT

aynı 8 tabloyu sorgu ile toplayıp raporda gösterememe

saglikci_salih
saglikci_salih
4
2988

aynı 8 tabloyu sorgu ile toplayıp raporda gösterememe

Çözüldü #2
select donem, dvitgebe, dvitanne, dvitrecete, dvitdevreden, dvitgelen, dvitdagitilan, dvitkalan, toplam  from tbl_dvit1
union
select donem, dvitgebe, dvitanne, dvitrecete, dvitdevreden, dvitgelen, dvitdagitilan, dvitkalan, toplam from tbl_dvit2
union
select donem, dvitgebe, dvitanne, dvitrecete, dvitdevreden, dvitgelen, dvitdagitilan, dvitkalan, toplam from tbl_dvit3
union
select donem, dvitgebe, dvitanne, dvitrecete, dvitdevreden, dvitgelen, dvitdagitilan, dvitkalan, toplam from tbl_dvit4
union
select donem, dvitgebe, dvitanne, dvitrecete, dvitdevreden, dvitgelen, dvitdagitilan, dvitkalan, toplam from tbl_dvit5
union
select donem, dvitgebe, dvitanne, dvitrecete, dvitdevreden, dvitgelen, dvitdagitilan, dvitkalan, toplam from tbl_dvit6
union
select donem, dvitgebe, dvitanne, dvitrecete, dvitdevreden, dvitgelen, dvitdagitilan, dvitkalan, toplam from tbl_dvit7
UNION select donem, dvitgebe, dvitanne, dvitrecete, dvitdevreden, dvitgelen, dvitdagitilan, dvitkalan, toplam from tbl_dvit8;
onion formülü ile 8 tabloyu birleştirdim. burayı çözdüm ama bu seferde misal ben sadece mart ayını istiyorum. frm_dvitrp formunda açılan kutuda hangi dönem varsa toplayıp vermesini istiyorum nasıl yapabilirim.
.rar gebe dvit programı.rar (Dosya Boyutu: 92,05 KB | İndirme Sayısı: 3)
saglikci_salih, 28-07-2009 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir.
Son Düzenleme: 01/04/2013, 16:30, Düzenleyen: saglikci_salih.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: aynı 8 tabloyu sorgu ile toplayıp raporda gösterememe - Yazar: saglikci_salih - 01/04/2013, 16:28
Task