Skip to main content

AccessTr.neT

TC kimilk no 11 karakterin bazılar görülsün

TC kimilk no 11 karakterin bazılar görülsün

Çözüldü #8
siz örnek dosya eklemediğimi söylüyorsunuz malum dev tablolu veritabanımı 3 yıldan beri sürekli paylaşmaktan bıktım ki ondan aynı örneği eklemedim...
https://accesstr.net/konu-h-g-software51...grami.html
ama verdiğim linkdeki veritabanımın içindeki Nüfus Defteri tablosundaki tc no sütünuna uygulayamadım ama sizin sorgudaki sıralamayı istediğim gibi yapabiiliyorum ama aynısını mevcut veritabanımda yapamadım...valla temel olmayınca ne kadar istesem de kat çıkamıyorum yani sınıf atlayamadım gitti...

ama ne yapayım bu işleri birileri yapması gerek bir genelge var ayın 26 sından ayın 1 kadar yani 5 gün içinde uavt deki 4 mahalleye silip bir mahalle yapacağım bu bilgileri hızlı şekide kopya yapmam gerek...tam 7280 kapı no ve içindeki kişiler...

sizden özel istek gibi olacak ama bu işi benden başka şu anda yapacak kişi belediyede yok zaten topu topu 3 kişi kaldık..muhasebeci-yazıcı birde ben...

yine de bir kez daha elinize sağlık teşekkürü bir borç bilirim...
Başta..ne demiştik..! ADRES VERİ TABANI SİSTEMİ GELECEĞİMİZ_ GEÇMİŞİMİZ İÇİN PLANLANMALI .ADRES_TC KİMLİK NO. KARDEŞTİR DEDİK; 1999 YILINDA; yola çıktık ya tutarsa misali... H&G_software_M_İ_P programı koyduk o günlerde adına; ilçemdeki tüm bilgileri 255 sutunlu,bir tabloda toplamaya başladık DEDİĞİMDE ;KİMSE İNANMAMIŞTI...bu dev tabloyu sorgu ile bölüp bölüp kullanacağım demiştik ya;O GÜNLERDE;  bazıları bu tablodan birşey olmaz demişti YA hani...Biz yılmadık...çalıştık araştırdık_sorduk_söz dinledik..kör,topal yol aldık; şimdi son rötuj zamanı...(UAVT VE MAKS YOK İKEN GÖRÜLEN RÜYA GERÇEĞE DÖNÜŞÜYOR)
Son Düzenleme: 26/11/2013, 21:12, Düzenleyen: hgsoftware.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: TC kimilk no 11 karakterin bazılar görülsün - Yazar: hgsoftware - 26/11/2013, 19:37
Task