Skip to main content

AccessTr.neT

Access ile SMS Gönderme

Access ile SMS Gönderme

Sayın accessdelisi yorumunuz için teşekkür ederim lakin ne demek istediğinizi anlayamadım. Öncelikle şunu belirteyim paylaşılan bilgi doğruysa ve insanlara faydalıysa anlamlıdır. Yoksa vakit kaybından başka birşey değildir. Bir diğer anlayamadığım husus ise açıldığında form tasarımına geçtiğinde sms göndermesi meselesi. Siz sanırım incelemediniz uygulamayı. Ben orda bana mail atın size kullanıcı hesap bilgilerini vereyim dedim para ödeyin demedim. Zaten test ederken kullanacağınız sms ler bana ait. Benim hesabımdan düşecek. Sonra siz benimle sms hususunda çalışmak isterseniz ben sizin uygulamanıza entegre edebilmeniz için size kodları açarım incelersiniz. Ya da uygulamanızı bana gönderirsiniz ben eklerim nasıl istiyorsanız. Amacım insanların net ve istikrarlı çalışan hazır bir uygulamayı paylaşmak. Ve sizin bunu test edebilmeniz için kullanıcı hesabımı girmem doğru olmazdı. Yoksa her isteyen herkese sms göndrerir. Konuyla ilgilendiğiniz içinde ayrıca teşekkür ederim. İncelemek isteyen üstadlara özelden kodları yazabilirim.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Access ile SMS Gönderme - Yazar: burakegem - 29/09/2014, 14:34
Cvp: Access ile SMS Gönderme - Yazar: access_delisi - 29/09/2014, 16:27
Cvp: Access ile SMS Gönderme - Yazar: burakegem - 29/09/2014, 22:02
Cvp: Access ile SMS Gönderme - Yazar: alpeki99 - 29/09/2014, 23:33
Access ile SMS Gönderme - Yazar: brkckmkc - 29/09/2014, 23:45
Cvp: Access ile SMS Gönderme - Yazar: alpeki99 - 30/09/2014, 00:01