Skip to main content

AccessTr.neT

Bir Forma Birden Fazla Tablodan metin kutusu ekleme

Bir Forma Birden Fazla Tablodan metin kutusu ekleme

Merhabalar Vallaha Şaşırdım. Aynen böyle bir sistem. Fakat siz bunu profosyonelce yapmışsınız. Benim bağlı olduğum bakanlık maalesef ödenek çıkartmadığı için elimden geldiğince Tüketicide çalışan arkadaşlara yardım etmem gerekiyor. Şu an geçici olarak Tüketicideyim ve 3 kişi binlerce dosyanın arasında kaybolmuş durumdayız. Çok güzel yapmışsınız elinize sağlık. Otomatik olarak her kaydı yapılan vatandaşa ait savunma ve karar çıkartabiliyor değil mi ?

Ben ücret belirtirseniz kendilerine ileteyim fakat dediğim gibi Tüketici Hakem heyetleri malumunuz Kaymakamlıklara bağlı Kaymakamlıklarda İçişleri Bakanlığına. Biz hem Tüketiciye Hemde Bakanlığa yıllar önce yazdık fakat bize maalesef ödenek vermediler. O yüzden yarım yamalak da olsa elle bir şeyler yapmaya çalışıyorum.
Ben ücret konusunu üstlerime ileteyim sizden ricam en azından benim Access üzerindeki bilgimin ilerlemesi için ilişkiler konusunda örnek ya da benim acemice uygulamam da ki ilişkiyi düzenleme şansınız olur mu ?
Mehmet Bey ve C*e*l*o*y*c*e bey bir yanıt alamadım ama orada mısınız acaba ?

En azından şahsımın Access bilgisi için şimdilik ilişkiler konusunda yardımcı olabilecek var mı acaba ?
Son Düzenleme: 19/10/2014, 18:04, Düzenleyen: fanibiri.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Bir Forma Birden Fazla Tablodan metin kutusu ekleme - Yazar: fanibiri - 19/10/2014, 18:01
Task