Skip to main content

AccessTr.neT

Access Makro-Güvenliği Düşürme / Ayarlama ?

Access Makro-Güvenliği Düşürme / Ayarlama ?

İyi Akşamlar...
Değerli Atoz ve Mehmet Demiral hocalarım cevaplarınız için tşk ediyorum...
Bu bilgimle bu kadar yapabildim ancak..Siz değerli hocalarım,bu işin pirleri siz öneri de bulundunuzda ben mi yapmadım?Img-grin)

Değerli Atoz hocam;önerilerini dikkate alıcam ve deneme şansım olduğu an deneyeceğim..Aslında denediğim uygulamada (sizlerin yardımları ile yapmış olduğum eğitim planı hazırlama programımda) makrolar kullanmadım-olanları sizden edindiğim yardımlar kodlara dönüştürmüştüm..Bu hataya sebep olan makrolar lisanslama uygulamasını kendi örneğime çekince oradan geldi..onları da koda dönüştürmem bu bilgi seviyemle mümkün değilImg-cray((

Değerli Mehmet hocam; yıllar önceki yazmış olduğunuz bir kodu başıma sardınızImg-grin) şaka bir yana bu hata lisanslama örneğini kendime uyarladığımda oluştu..Günlerdir bu sorunu çözmek için uğraştım tam çözdüm derken sizlerin yorumları moralimi  dibe vurdu..

Yeni konunuzdan bahsetmişsiniz bu konu mu?https://accesstr.net/konu-access-2013-ma...rlama.html  bu Office 2013 olduğu için bakmamıştım bile..şimdi ona bir bakacağım..

İlgi ve yorumlarınız için tşk ediyor-lisanslama işlemleri için başka uygulama örneği önerilerinizi bekliyor beni bu makrolardan temizlemenizi rica ediyorumImg-grin)

Saygılar..
Son Düzenleme: 30/04/2015, 21:54, Düzenleyen: mehami.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Access Makro-Güvenliği Düşürme / Ayarlama ? - Yazar: mehami - 30/04/2015, 21:11
Task