Skip to main content

AccessTr.neT

Kayıtlarda otomatik hesaplama yaptırma

Kayıtlarda otomatik hesaplama yaptırma

sayın arasson,

öncelikle;
kendi adıma eklediğiniz uygulama üst sürüm olması nedeni ile inceleme durumu söz konusu olmamaktadır.bundan dolayı da bilgilendirme veya yönlendirme yapamayacağım (önceki sürüme göre de eklemeniz halinde inceleme imkanı da olabilir,bu sürümleri kullananlar adına) fakat sadece şu tavsiyede bulunmayı da uygun görmekteyim.

Alıntı:Kendimi Access programında geliştirmek için Ekteki öğrenci kayıt için kullanılacak bir program oluşturmaya çalışıyorum. 

ifadenize yönelik olarak;

gerek T_EĞİTİM_ÜCRETİ ve gerekse de KAYIT ÜCRETİ tanımlama ifadelerinize dair,aşağıda bağlantısı yazılı konuyu incelemenizi ve madem ki henüz daha yeni bir çalışma aşamasındasınız öyleyse,bu hususların size faydalı olacağı kanısındayım.

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler

son olarak;
eklediğiniz uygulamada (inceleyemediğimden dolayı tahmini belirtiyorum),lütfen eğer varsa gerçek kişi bilgileri yerine bunu değiştirerek içeriğinde farazi gerçek dışı uydurma kişi bilgileri olacak şekilde ve sonuçları da görebilmek adına birkaç veri barındıracak halde ekleyiniz.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
Herkes, kendisinin AR-GE'cisidir...

Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler
Alt Form Denetim Değerlerine ulaşma ve Alt Form Güncelleme
Kapatırken Düzenle (Compact On Close) Seçeneğinin İşaretlenmesi Hakkında

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Kayıtlarda otomatik hesaplama yaptırma - Yazar: atoz112 - 19/04/2016, 11:55
Task