Skip to main content

AccessTr.neT

Şifre Giriş Formunda Hata

Oğuz Türkyılmaz
Oğuz Türkyılmaz
6
1908

Şifre Giriş Formunda Hata

(22/12/2018, 17:38)mehmetdemiral yazdı: Sekme dizinlerinin sırasını değiştirebilirsiniz. Şifre ekranında Giriş için 6 Kapat için 5 sırasını değiştirin. En basit çözüm budur. Aslında programın askıda kalmasının nedeni şifreden sonra başka bir objeye odaklanmasıdır. Ayrıca şifreyi doğru girdiğinde insan neden tekrar GİRİŞ'e bassın ki. Şifreyi doğru yazdığınızı kontrol eden kodu Giriş düğmesinin koduyla değiştirin. Böylece şifreyi doğru giren ödüllendirilip direk ana menüye gelsin. Yanlış girildiğinde ise başa dönülsün. Daha mantıklı değil mi? Program dediğin kullanıcıyı düşünecek Img-grin) İnceleyin bakın.

En Basit Çözümü uyguladım Mehmet bey ( Gönderdiğiniz dosyada program açılırken yada açılankutudan kullanıcı seçtiğinizde arka planda bir görünüp kaybolan pencereler çıkıyordu ana ekranımda da tarih ve saat bozulmuş bu yüzden kolaya kaçtım ) ben bunu niye düşünemedim diye de hayıflandım. Kodlar zaten tanıdık gelmiştir sanırımImg-grin Daha önce ödüllendirmeyi düşünmemişsiniz ama yaş benim gibi kemale erince kullanıcıyı düşünmeye başlamışsınız.Img-grinImg-grinImg-grin şaka bir yana İlgilendiğiniz için çok teşekkürler sağolun. Bu site sayesinde hergün yeni bir şey öğreniyorum.
Access Çekirgesi 
[Resim: img-cray.gif]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Şifre Giriş Formunda Hata - Yazar: Oğuz Türkyılmaz - 22/12/2018, 15:35
Cvp: Şifre Giriş Formunda Hata - Yazar: mehmetdemiral - 22/12/2018, 17:38
Cvp: Şifre Giriş Formunda Hata - Yazar: Oğuz Türkyılmaz - 22/12/2018, 21:29
Cvp: Şifre Giriş Formunda Hata - Yazar: mehmetdemiral - 22/12/2018, 21:47
Cvp: Şifre Giriş Formunda Hata - Yazar: mehmetdemiral - 23/12/2018, 01:13
Task