Skip to main content

AccessTr.neT

Belge Kayıt Sorgu Programına İhtiyacım Var

ferhat karagozlu
ferhat karagozlu
7
1144

Belge Kayıt Sorgu Programına İhtiyacım Var

(19/02/2020, 17:30)ozanakkaya yazdı: Merhaba, bu şekilde bir uygulama yok. Form Üzerinden Veri Arama bağlantısındaki uygulama üzerinde değişiklik yaptım. Uygulama ile aynı dizine karar dosyalarını (pdf) eklerseniz, liste kutusu çift tıklandığında ilgili pdf dosyasını açacak hale getirilebilir.

Excel belgenizdeki verileri tabloya ekledim. Formu açtığınızda, en alttaki metin kutusuna yazdığınız metni tabloda bulur ve liste kutusunda filtreler. Liste kutusuna tıkladığınızda ilgili kaydı formda açar.
Merhabalar, çok teşekkür ederim. Emeğinize sağlık. İhtiyacı karşılayacak şekilde olmuş minnettarım.  PDF dosyalarını ekleme konusunda biraz geniş bilgi verebilirmisiniz çalışıyorum ama beceremedim. Benim için deneyim oluyor. 
1- Formda;
-arama yapılan bölümün önüne veya üstüne "ARA" açıklaması,
-Arama sonucunun listelendiği bölümün önüne veya üstüne "BULUNAN KARARLAR" açıklaması
ekleyebilirmiyiz.
2-Görsel olarak Form büyütülerek, renklendirilebilir mi, yerleri değiştirilerek  ARA en üstte, altında BULUNAN KARARLAR, onun altındada Form tablosu olabilir mi. Saygılarımla.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Belge Kayıt Sorgu Programına İhtiyacım Var - Yazar: ferhat karagozlu - 20/02/2020, 11:59
Task