Skip to main content

AccessTr.neT

Resim Değiştiğinde Aynı Resmin Diğer Sayfaya Da Eklenmesi

doriangray1907
doriangray1907
12
878

Resim Değiştiğinde Aynı Resmin Diğer Sayfaya Da Eklenmesi

(02/05/2021, 20:46)atoykan yazdı: Ateşkeslik bir durum yok @feraz hocam. Arkadaşın uyarıları dikkate alması ve üslubunu kontrol etmesi gerekiyor. Kendisine yapılan her uyarıda manasız bir itham ve tavır ortaya koyup sonra burada üslup dersi vermeye kalkışıyor. Ramazan oruç falan diyerek müsamaha gösterdim, iftardan sonra salim kafa hatasını farkedip düzeltebilmesi için fırsat olarak konusunu açık bıraktım sadece.
Ben 2 defa denk geldim ikisindede aynı olay söz konusuydu.Yani tartışıyordunuz.Arkadaş ek yüklememiş sadece.Bence atoykan hocam siz hırs yapmış gibisiniz Img-grin
Ben kendi görüşümü söyledim.Hak hukuk olacaksa tüm konular tek tek araştırılıp o zaman hangi üye ek yüklemiyorsa uyarılmalı Hak için.Ben sadece görüş belirttim ve arkadaş bu konuda haksız değil bence ek yüklemediyse ya cevap verilmez yada ek yükleyin bakalım gibi yazılır kimse incinmez.

(02/05/2021, 15:25)doriangray1907 yazdı: excel dosyasında aynı çalışma kitabında, 2 farklı sayfaya da
Eklediğiniz dosyada resim yok ve Tek sayfa var.
Alıntı:Ör. 2.sayfa da bir resim var bu resim değiştiğinde aynı resim otomatik olarak 3.sayfaya da eklenmeli...
Nasıl değiştiğinde mesela.
Abey tam olarak anlatırsanız olayı bakabiliriz yoksa konu çözümsüz kalır bence resim eklersenizde bir klasöre resimleri ve exceli atın sıkıştırıp ekleyin.
Sayfada tam sonucu gösterirseniz çözüm hızlanır.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Resim Değiştiğinde Aynı Resmin Diğer Sayfaya Da Eklenmesi - Yazar: feraz - 02/05/2021, 21:02
Task