Skip to main content

AccessTr.neT

Resim Değiştiğinde Aynı Resmin Diğer Sayfaya Da Eklenmesi

doriangray1907
doriangray1907
12
888

Resim Değiştiğinde Aynı Resmin Diğer Sayfaya Da Eklenmesi

(02/05/2021, 21:15)atoykan yazdı: @feraz hocam benim yaşım olmuş 50 hırs falan değil, arkadaşa yüklenmiş de değilim. Sorusuna baktım lütfen örneğinizi ekleyin dedim ve kuralı hatırlattım incinecek gücenecek bir şey yok. Üzerine gelen tepkilere bakarsanız ne polislik kaldı ne büyük hissetmek kaldı. Şahsım adına da örnek eklenmeyen bu tip her soruda uyarıyorum kim olursa, bir kural varsa kuraldır onda es geç, bunda görme, berikine cevap yazma demek kaosa zemin hazırlamaktır.
Abey bir insana 40 defa deli denilirse deli olurmuş gibi bir söz vardı yanılmıyorsam ikinizinkide böyle bişey heralde.
Neyse kusura bakmayın artık ben kendi bildiğim doğruyu yazdım:benim içimden gelende arkadaşa yükleniyorsunuz gibi daha öncedende şahit olmuştum bir defa öncesini bilmiyorum ve arayı kızıştırmak gibi niyetimde yok abey.
Şahsen biri banada sizin yazdıklarınız gibi yazsaydı ya siteye bir daha girmezdim yada daha kötü yazışmalar olurduki başka bir forumda olmuştu ve daha o foruma uğramıyorum.Forum sahibi artistin tekiydi bende aldığı yerden vermiştim.

Kimse uyarılmasında demiyorum lakin sizinki farklı noktalara ulaşmış öncedende dediğim gibi gerek yok böyle şeylere heleki Ramazan ayında.Yinede sizler bilirsiniz ben daha fazla yazmayacağım.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Resim Değiştiğinde Aynı Resmin Diğer Sayfaya Da Eklenmesi - Yazar: feraz - 02/05/2021, 21:45