Skip to main content

AccessTr.neT

Resim Değiştiğinde Aynı Resmin Diğer Sayfaya Da Eklenmesi

doriangray1907
doriangray1907
12
883

Resim Değiştiğinde Aynı Resmin Diğer Sayfaya Da Eklenmesi

Affınıza sığınarak görüşümü paylaşmak isterim. Konu sahibi Beyefendi bence gereksiz bir alınganlık göstermiş ve ifadeleri sanıyorum maksadını aşmış. Atoykan Hocamın rica ile serzenişte bulunup kural hatırlattığı bir mesaja verilen cevap çok yanlış. Beyefendiye ifade edildiği kadarı ile sürekli uyarıda bulunulmuş. Ben de yanlış muhakemede bulunmamak için bütün konularına baktım, içlerinde öğreneceğim şeyler de var olduğu için öncelikle çok teşekkür ederim. Lakin gördüğüm o ki Beyefendi Site Kuralları hakkında Atoykan Hocam'dan ve Sledgeab Hocam'dan tekraren uyarılar almış ve fakat bu uyarılar ile ilgili herhangi bir dikkat göstermemiş. Atoykan Hocam serzenişinde bence haklı, üslup ile ilgili de eleştirilecek husus görmedim aksine Beyefendi tarafından verilen cevaplar bence son derece yakışıksız olmasına karşılık Atoykan Hocam alttan almış.

Fakat haddim olmayarak şahsi görüşüm odur ki 3 günlük dünyada birbirimizi kırmaya gerek yok. Atoykan Hocam da, Beyefendi de uzlaşma zemini bulacaklardır mutlaka.

Saygılarımla

Murtaza AF
Son Düzenleme: 02/05/2021, 23:10, Düzenleyen: MURTAZAAF.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Resim Değiştiğinde Aynı Resmin Diğer Sayfaya Da Eklenmesi - Yazar: MURTAZAAF - 02/05/2021, 23:09