Skip to main content

AccessTr.neT

Vlookup İle Hücre Grubunu Sonuç Olarak Döndürme - Formatlı Ara - Tüm Sayfaya Uygulama

Vlookup İle Hücre Grubunu Sonuç Olarak Döndürme - Formatlı Ara - Tüm Sayfaya Uygulama

Hocam sonuç olarak ayrı bir sayfaya getirmek daha kolaysa ayrı sayfaya getirelebilir, renkli olması da gerekli değil. Ben gelen listede butona tıklandığında nasıl bir sonuç almamız gerekiyor sonuc adlı sayfada onu gösterdim ve taşınan satırları ve eklenen açıklamaları zincirleme gösterebilmek için renklendirme kullandım. atoykan Hocam en azından nasıl bir sonuc almak istediğinizi gösterin ona göre çalışalım öğüdüne istinaden öyle anlatmaya çalıştım. Bildirilen IVL'lerin bulunmaması mümkün değil Hocam. Bunlar standart ve resmi bilgiler olup elle yazılmıyor işaretlenen IVL'ler rapor olarak olarak çıkartılıp bize gönderiliyor.
Son Düzenleme: 22/05/2021, 22:52, Düzenleyen: MURTAZAAF. (Sebep: eksik açıklama)

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Vlookup İle Hücre Grubunu Sonuç Olarak Döndürme - Formatlı Ara - Tüm Sayfaya Uygulama - Yazar: MURTAZAAF - 22/05/2021, 22:50
Task