Skip to main content

AccessTr.neT

Excel Sayfasındaki Listeden Sıradaki Satır Bilgilerini Çekmek.

Oğuz Türkyılmaz
Oğuz Türkyılmaz
54
3335

Excel Sayfasındaki Listeden Sıradaki Satır Bilgilerini Çekmek.

(23/05/2021, 15:00)Oğuz Türkyılmaz yazdı: Ben hep bazı insanlar bulmaca çözmeyi sever diye düşünüp bizim sorduklarımızda bir nevi bulmaca diyerek soruyu yazıveriyorum.
zaten hala cevap veriyor olmamızın sebebi sevmemiz, ama bu yine de o hissi değiştirmiyor.
ayrıca istediğiniz kadar bulmaca çözmeyi sevin sürekli aynı kişinin aynı soruları sorması her keste bıkkınlık yaratır ve bir süre sonra cevap verme isteği kalmaz
İngilizce test çalışmanız ilginç geldiği, farklı olduğu ve benim için yeni şeyler deneyebileceğim bir konu olduğu için cevaplıyorum ama kabul edin sayfa nasıl seçilir, veriler sayfadan nasıl alınıp başka yere aktarılır, bununla ilgili yeterince soru sorup cevap aldığınız kanaatindeyim, haksız mıyım?
ayrıca bir çok konu öğrenmeye çalışırken hiç bir şey öğrenemiyor insan, dolayısıyla adım adım gitmelisiniz ama en önemlisi en başta algoritma oluşturma ve kullanma mantığı üzerinde çalışmalısınız. dil önemli değil, kodlar bulunur... önemli olan neye ihtiyacınız olduğunu anlayıp onu araştırmak
iyi çalışmalar

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Excel Sayfasındaki Listeden Sıradaki Satır Bilgilerini Çekmek. - Yazar: berduş - 23/05/2021, 15:10
Task