Skip to main content

AccessTr.neT

Sqlite De Birden Fazla Aynı Başlığı Kullanırken Nasıl Yazılmalı

footprinting
footprinting
SQL
20
2464

Sqlite De Birden Fazla Aynı Başlığı Kullanırken Nasıl Yazılmalı

(18/06/2021, 23:20)berduş yazdı: gönderdiğiniz dosyada kesintinedeni alanında  "'TMŞ'","DPA","'TMŞA'" değerine sahip kayıt yok?

ayrıca 'TMŞ'"-"'TMŞA değerleri içn hangi kriterdeki kayıtlar gösterilmeli onu da açıklar mısınız?

AG TERMİK AÇMASI","DAĞITIM PANO ARIZASI","TERMİK ŞALTER ARIZASI bu başlıklar için aşağıdaki değerleri doğru kabul ediyorum.

((SebekeUnsuru) Not like "%0 Çıkışı%" AND (SebekeUnsuru) Not like "%M01%" AND (SebekeUnsuru) Not like "%KORUMA%" AND (SebekeUnsuru) Not like "%KOUMA%" AND (SebekeUnsuru) Not like "%D.TR%" AND (SebekeUnsuru) Not like "%DAHİLİ%" AND (SebekeUnsuru) Not like "%DAHILI%"))

((KesintiNedeni) IN ("AG TERMİK AÇMASI","TERMİK ŞALTER ARIZASI")) bunlar içinde aşağıdaki değerleri doğru kabul ediyorum. Burda Yapılan işin açıklamasınıda eklemişim

((YapilanIsinAciklamasi) Not Like "%Çıkış%" AND (YapilanIsinAciklamasi) Not Like "%Cıkıs%" AND
(YapilanIsinAciklamasi) Not Like "%çıkışı%" AND (YapilanIsinAciklamasi) Not Like "%Çıkışı%" AND (YapilanIsinAciklamasi) Not Like "%Çikiş%" AND (YapilanIsinAciklamasi) Not Like "%Box%" AND (YapilanIsinAciklamasi) Not Like "%Bax%")

((SebekeUnsuru) Not like "%2 Çıkışı%" AND (SebekeUnsuru) Not like "%3 Çıkışı%" AND (SebekeUnsuru) Not like "%4 Çıkışı%" AND (SebekeUnsuru) Not like "%5 Çıkışı%" AND
(SebekeUnsuru) Not like "%6 Çıkışı%" AND (SebekeUnsuru) Not like "%7 Çıkışı%" AND (SebekeUnsuru) Not like "%8 Çıkışı%" AND (SebekeUnsuru) Not like "%9 Çıkışı%" AND (SebekeUnsuru) Not like "%10 Çıkışı%" AND
(SebekeUnsuru) Not like "%-1%" AND (SebekeUnsuru) Not like "%-2%" AND (SebekeUnsuru) Not like "%-3%" AND (SebekeUnsuru) Not like "%-4%" AND (SebekeUnsuru) Not like "%-5%" AND (SebekeUnsuru) Not like "%-6%" AND
(SebekeUnsuru) Not like "%-7%" AND (SebekeUnsuru) Not like "%-8%" AND (SebekeUnsuru) Not like "%-9%"))

Bu değerlerin dışındak kalanlar hatalı kabul ediyorum
Son Düzenleme: 18/06/2021, 23:36, Düzenleyen: footprinting.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Sqlite De Birden Fazla Aynı Başlığı Kullanırken Nasıl Yazılmalı - Yazar: footprinting - 18/06/2021, 23:33
Task