Skip to main content

AccessTr.neT

Sınav Değerlendirme

ercansahiner61
ercansahiner61
46
3262

Sınav Değerlendirme

Çözüldü #27
Hocam çok teşekkür ediyorum, küçük aksaklıklar hariç çok güzel olmuş, çalışmayı tekrar gönderiyorum gerekli eksiklikler ve açıklamaları çalışma kitabı içinde örnekleri ile birlikte açıklamaya çalıştım.

1-ANA LİSTEDEKİ VERİLER AZALDIĞI ZAMAN BİÇİEMLENDİRİLMİŞ BOŞ SATIRLAR SIRALAMA LİSTESİNDE GÖRÜNMEYE DEVAM EDİYOR.. ANCAK YAZICI ÇIKTISINDA NORMAL GÖRÜNÜYOR

2-ANA LİSTEDEKİ VERİLER ARTIRILDIĞINDA İSE SIRALAMA LİSTESİNE ATIYOR ANCAK YAZDIRMA ALANI BELİRNLENDİĞİ İÇİN YAZICI ÇIKTISINDA SONRASINI YAZDIRMIYOR.

3-KIRMIZI İLE GÖSTERİLEN HÜCRELER GÜZEL OLMUŞ BUNU BİRDE RENKLİ BİÇİM VEREBİLİRMİYİZ.  GÖSTERDİĞİM RENKTE VE AÇIK GRİDE OLABİLİR. ÇÜNKÜ YAZICI ÇIKTISINDA DİKKAT ÇEKMİYOR.
Hocam çok teşekkür ediyorum, küçük aksaklıklar hariç çok güzel olmuş, çalışmayı tekrar gönderiyorum gerekli eksiklikler ve açıklamalar içinde gösterdim.

1-ANA LİSTEDEKİ VERİLER AZALDIĞI ZAMAN BİÇİEMLENDİRİLMİŞ BOŞ SATIRLAR SIRALAMA LİSTESİNDE GÖRÜNMEYE DEVAM EDİYOR.. ANCAK YAZICI ÇIKTISINDA NORMAL GÖRÜNÜYOR

2-ANA LİSTEDEKİ VERİLER ARTIRILDIĞINDA İSE SIRALAMA LİSTESİNE ATIYOR ANCAK YAZDIRMA ALANI BELİRNLENDİĞİ İÇİN YAZICI ÇIKTISINDA SONRASINI YAZDIRMIYOR.

3-KIRMIZI İLE GÖSTERİLEN HÜCRELER GÜZEL OLMUŞ BUNU BİRDE RENKLİ BİÇİM VEREBİLİRMİYİZ.  GÖSTERDİĞİM RENKTE VE AÇIK GRİDE OLABİLİR. ÇÜNKÜ YAZICI ÇIKTISINDA DİKKAT ÇEKMİYOR.

sanırım daha önce yanlış yerden yeni konu gönder kısmından görderdim. onu taşıyabilirsiniz.
.rar Düşüm listesi xlsm2.rar (Dosya Boyutu: 199,16 KB | İndirme Sayısı: 4)
Son Düzenleme: 10/02/2021, 13:59, Düzenleyen: ercansahiner61.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Sınav Değerlendirme - Yazar: ercansahiner61 - 05/02/2021, 00:45
Dikey Verileri Yatay Olarak Sayfa Sayfa Yazdırma Sorunu - Yazar: ercansahiner61 - 10/02/2021, 13:58
Task