Skip to main content

AccessTr.neT

Minimum Ve Maximum Girilen Veriye Göre Sabit Değeri Arttırma.

Oğuz Türkyılmaz
Oğuz Türkyılmaz
11
951

Minimum Ve Maximum Girilen Veriye Göre Sabit Değeri Arttırma.

@berduş hocam form yüklendiğinde cursor direk cephe ölçüsüne odaklanmalı  ve yazılı değeri seçmeli. hareketli ve sabit  option buttonlara tıkladığımda bu kod çalışıyor fakat form ilk açıldığında initialize yordamına yazmama rağmen resimdeki gibi cephe ölçüsüne odaklanmıyor ve cursor nerede belli değil aslında orda ama gözükmüyor enter bastığınızda açılır ölçüsüne gidiyor. Ayak sayısının sonsuz döngüye girmemesi için ne yapılmalı açıkçası anlayamadım. Benim tüm derdim girilen cephe ölçüsüne göre ayaklar arasında ki mesafenin en az 2250 ençok 3250 kalacak şekilde ölçüyü bölmek ve  girilen ölçüye göre ayak sayısını bulmak. Enabled değerinin check boxtan yazdığınız şekilde alınabildiğini bilmiyordum bu kullanımı ilk defa görüyorum benim yazdığım tarzda bir sorun yaratırmı açıçası bilmiyorum ama istediğim sonucu veriyor. Sizin yazdığınız şekilde de nasıl çalışıyor bakacağım. Ama esas sorunum bende çalışmayan ayak sayısı kodu sizde nasıl çalışıyor. Benim gönderdiğim dosyayı çalıştırdığınızda sizde çalışıyor mu yoksa 
başka bir dosyada mı deneme yaptınız.
[Resim: do.php?img=11345]
Access Çekirgesi 
[Resim: img-cray.gif]

Son Düzenleme: 17/10/2021, 18:40, Düzenleyen: Oğuz Türkyılmaz.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Re: Minimum Ve Maximum Girilen Veriye Göre Sabit Değeri Arttırma. - Yazar: Oğuz Türkyılmaz - 17/10/2021, 18:39