Skip to main content

AccessTr.neT

Outlook'ta Yeralan Makrom, Outlook Tam Yüklenmeden Devreye Giriyor

Outlook'ta Yeralan Makrom, Outlook Tam Yüklenmeden Devreye Giriyor

çok teşekkür ederim sayenizde hallettim, aslında ben yaptığım işleri belli bir sistematiğe göre yapmayı çok isterim, Türkçe algoritmasını kafamda oluşturuyorum, ama kodların işlevlerine çok hakim olamadığımdan, bilgi azlığından, acelecilikten gözden kaçırdığım oluyor aslında tam olarak ezbere değil de yüzeysel değerlendirmelerim yüzünden basit hatalar yapıyorum, kod bloklarını bir yap-boz gibi görüp ona göre birleştirmeler yapıyorum ve çok zamanım da olmuyor ve bu yüzden de işleri bi şekilde hızlıca halletmem gerekiyor, keşke olsa da burada böyle basit hatalara enerji harcamak yerine ileri düzey sorunlar ve çözümler üzerinden zaman ve emek harcasak, böyle olmasının sebebi acelecilik, bu kadar enerji harcayıp bizlerle uğraştığınız için ayrıca tekrar teşekkürlerimi sunuyorum, zaman buldukça burada açtığım konuları defterime not alıyorum ki bir daha aynı sorun için forumu gereksiz yinelemelerle doldurmayalım diye, çok teşekkürler.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Outlook'ta Yeralan Makrom, Outlook Tam Yüklenmeden Devreye Giriyor - Yazar: tarkanaykın - 07/06/2022, 16:23
Task