Skip to main content

AccessTr.neT


Acces İle Oto Galeri Veritabanı Oluşturma Ve C# İle Tasarım Yapma

Acces İle Oto Galeri Veritabanı Oluşturma Ve C# İle Tasarım Yapma

Çözüldü #1
Öncelikle Merhaba herkese iyi forumlar,
Başlıkta'da belirttiğim gibi oto galeri veritabanı oluşturmam gerekli ve bu oluşturduğum veri tabanının tasarımını yapmalı, ara yüzünü oluşturmalıyım. Konu hakkında pek bir bilgim olmadığı için sizlerden yardım almam gerektiğini düşündüm. Final notum buna bağlı yardımcı olursanız çok sevinirim.
Hocamın istediklerinin yazdığı belgeyi ek olarak atıyorum. Videosunu vs. ayarlayabilirim sadece veri tabanı ve olabilirse c# ile ara yüzü lazım.
Cevapla
#2
Sanırım sitenin amacını yanlış anladınız. Biz sizin yerinize bir çalışma yapmıyoruz, sizler çalışmalarınızı yapıyorsunuz ve takıldığınız, çözemediğiniz noktalardaki sorularınızı ilettiğinizde biz o çalışma üzerinden yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu konuda eğitim alıyorsunuz final notunuz da buna bağlı görünen ve bu konu hakkında pek bilginiz olmadığını söylüyorsunuz. Durduğunuz nokta tümüyle yanlış. Videosunu falan ayarlamak zaten dert değil iş bittikten sonra ilkokul çocuğuna tarif etsek yapar, sadece veritabanı ve arayüz dediğiniz iş zaten çalışmanın %95'i. Bence eğitiminizi tamamlamaya ve aslında olması gerektiği halde olmadığını söylediğiniz bilgiyi öğrenmeye odaklanmalısınız. Buradan size yardım ancak fikir vermek ve takıldığınız noktalarda çözüm önerileri sunmaktan öteye geçmeyecektir.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task