Skip to main content

AccessTr.neT


Office 2010 Servis Paketi 2

mehmetdemiral
mehmetdemiral
1
2790

Office 2010 Servis Paketi 2

#1
Arkadaşlar, microsoft Office 2010 Servis Paketi 2 sunuldu. Ben sizlere microsoft'un sitesinden 32bit ve 64bit linklerini aşağıda veriyorum.

Microsoft Office 2010 SP2 32 bit Türkçe 633mb

Microsoft Office 2010 SP' 64 bit Türkçe 721mb


Bu güncelleme ile değişen durumlar:

Excel 2010 SP2
Genel sağlamlık, performans ve diğer Excel sürümleriyle uyumluluk artırır. Hizmet paketinin düzelttiği, belirli sorunların daha ayrıntılı bir listesi için lütfen aşağıda kullanılabilir çalışma kitabını bir sürümünü yükleyin.
Hangi Excel azaltır ve Excel dosya boyutları performansını haline büyük ek yerleşik stilleri, Excel farklı örnekleri arasında veri çoğaltma sırasında kopyalanan sorunları giderir.
Veri virgül işareti (,) içeren doğrulama listeleri çalışmaz .xlsx veya .xlsb dosyasında neden olan bir sorunu giderir. Kullanıcı yerel ayarları listeler ayırmak için virgül işareti (,) kullanmayan bir konuma ayarladığınızda, bu sorun oluşur. Örneğin, Almanya listesini ayırmak için noktalı virgül (;) kullanır. Almanya konumu olarak ayarladığınızda, virgül içeren veri doğrulama listeleri tüm koptu.
Düzeltmeler üzerinde tabloyla ilişkili bir uygulama içeren Microsoft Office 2013'de oluşturulmuş bir .xlsx dosyası bozuk bir sorun kaydedin. Ayrıca tüm hangi Aksan çalışma sayfası formüllerinden dosyadan kaldırılır sorunu giderir.

Outlook 2010 SP2
Belirli uzun bir e-posta iletileri ileti boyutu ile ilgili bir sorunu giderir. Ayrıca, bir e-posta iletisi göndermeden önce yazım denetimi yaparken oluşan bir sorunu giderir.

PowerPoint 2010 SP2
En iyi duruma getirilmiş ya da PowerPoint tarafından sıkıştırılmış videolar sonra sunuyu videolarda kalitesini artırır.
Oluşan sorunları giderir, diğer kullanıcıların bir sunuyla aynı anda co-author.
Mozilla FireFox veya Silverlight 4 yüklü bir sunuyu PowerPoint Web App içinde Microsoft Silverlight 3 olan bir Mac bilgisayarda görüntülemek çalıştığınızda çöküyor neden olan bir sorunu giderir.

Word 2010 SP2
Alanlar, yer imleri düzeltmeler konuları izleme değişiklikleri, şablonları, tablolar, nesne kaydırma, Otomatik Düzelt Seçenekleri ve e-posta adresleri. Ayrıca, Microsoft SharePoint Server 2013 ve Microsoft Office 365 bloglar üzerinde bir blog girişi deftere naklettiğinizde, genel güvenilirlik sorunlarını giderir.
İnadına, ille de Accesstr.net...
Cevapla
#2
Paylaşım için teşekkürler.

Saygılar...
Bilgi paylaşıldıkça çoğalır....
Her engel, yaşam koşullarınızı daha iyileştirecek bir fırsattır.


Access için her zaman lazım olacak konu başlıkları listesi


Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da