Skip to main content

AccessTr.neT


Özel Üyelik

berna
berna
10
4880

Özel Üyelik

#1
benim sormak istediğim bir konu var, sitedeki özel üyeler diğer sitedeki altın üyeler gibi ücret ödecerek mi özel üye oluyorlar, özel üyelerin herhangi bir ayrıcalığı var mı ?
#2
Özel üyelik sitemizde 1 yılı aşkın süredir mevcut. Bir üye eğer sitemizde aktivite ve etkinlik açısından faydalı görülürse Özel Üye statüsüne alınmaktadır. Hiç bir ücrete tabi değildir ve normal üyelere göre ayrıcalıklı oldukları şeyler var.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
#3
siteyi ilk kurduğumdan beri (18/02/2008) özel üye sistemi mevcut, özel üyeler site ilk kurulduğundan beri normal üyelerden farklı özellikleri kullanabiliyor, FAKAT
özel üyeliğin diğer site olarak nitelendirdiğin excel.web.tr deki altın üyelik ile kesinlikle karıştırılmamalıdır, bu konuyu daha önce moderatör bölümünde moderatörlerle de tartıştık, yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemek için özel üyelerin farklılıklarını açıklamadık, Alpekinin bahsettiği gibi siteye katılımı olan ve faydalı görülülen üyeleri özel üye grubuna aktarıyorum. Ve bu kesinlikle ayrıcalık değildir.

excel.web.tr'de de kimseye ayrıcalık tanındığıda yok, sadece siteye destek olmak isteyenler ve destek olanlar altın üye.
#4
bilgi için teşekkürler, peki özel üye olmak isteyenler müracaat edebilir mi? Bununla ilgili bölüm var mı ?
#5
şimdilik böyle bir durum sözkonusu değil, belki ileriki zamanlarda yapılabilir.
#6
accessin geliştirilmesine ve üyelerin tümüne faydalı olabilen sadece sorulrına cevap bekleyen değil kendi ürettiklerini de paylaşma cesareti olan arkadaşların üye kimliğinin değişmesi taraftarıyım.
yani sadece faydalanan değil fayda sağlayanların çoğalması için)
teşekkürler.
[Resim: gif48.gif]

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da