Skip to main content

AccessTr.neT


progressbar'ın rengiini değitirme

progressbar'ın rengiini değitirme

Çözüldü #1
s.a.

acemiyim üstadlar. bir şeylet öğrenmeye çalışıyorum. formda progressbarım varve birde kaydet butom. kaydet butonuna basmadan önce progres barın rengi ile formun rengi farklı farlı olduğu halde kaydet butonuna bastıktan sonra aynı oluyur. farklılığı nasıl engelleyebilirim.. form sayfası ile progressbarın rengini nasıl aynı yapabilirim.
Cevapla
Çözüldü #2
örnek ekleseydin bi de bu örnek 2003 olsaydı ne iyi olurdu
@benbendedeilem
Cevapla
Çözüldü #3
Sn airborne, cevap vermek için örnek uygulamanızı bekliyoruz...
"Boş Örnek Eklerim, Yapıp Verirler" demeyin, örneğinizi hazırlayın.
Komplike kod talebiniz var ise İletişim bağlantısından bize ulaşın. 
Cebelleşmezsen Öğrenemezsin. 
Cevapla
Çözüldü #4
Bu üçüncü açıp geri dönüş yapmadığınız konunuz. Bundan sonra açmış olduğunuz konular değerlendirilirken bu özelliğiniz göz önünde bulundurulacaktır.
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Cevapla
#5
Merhabalar sevgili ustalar, arkadaşımız sanırım 2010 dan beri cevap yazmamış ancak başlıkla aynı tarzda bir sorum olduğundan yeni konu açmak istemedim. Processbar'ın mavi olan kısmını Vba KOD ile farklı renk yapabilir miyim ?
Son Düzenleme: 02/06/2016, 16:07, Düzenleyen: bordoblue.
Cevapla
#6
sayın bordoblue,

Site Kuralları sayfasını tekrar incelemenizi temenni etmekle birlikte;Cevaplanmış Sorular kategorisi içerisine taşınıp kapatılmış ve örnek eklemesinin dahi yapılamayacağı bir konuda,mesaj eklemesinde bulunmayınız.

bu konuyu bağlantı göstermek sureti ile sorunuzu ya da talebinizi içerecek yeni bir konu açarak sorununuza çözüm arayabilirsiniz.

böylece,hem bu konunun mesaj yoğunluğunu artırmamış olursunuz hem de benzer soruna maruz kalabilecek olan diğer üyelerin site içi aramalarda alternatif bir konuya da bakınmasını ve incelemesini de sağlamış olursunuz.

konunuza,örnek uygulamanızı;içeriğinde farazi gerçek dışı bilgiler ve 5-10 kayıt barındıracak şekilde eklemeniz de yerinde olacaktır.

uygulamanızda herhangi bir soruna veya hataya maruz kalacak olursanız,bu hata veya sorunların gerek isimlerini ayrıntılı belirterek ya da sorunları net ifade ederek ve gerekse de ekran görüntüleri dahi eklemek sureti ile,çözümler arayabilirsiniz.

katılımcılar tarafından,açacağınız konuda uygun görülecek olan gerekli bilgi ya da örnek paylaşımlarının yapılması da mümkün olacaktır.

bilginize...iyi çalışmalar,saygılar.
Herkes,kendisinin AR-GE'cisidir...


Konulara eklenen Uygulama içeriğine yönelik Tavsiyeler
Alt Form Denetim Değerlerine ulaşma ve Alt Form Güncelleme
Kapatırken Düzenle (Compact On Close) Seçeneğinin İşaretlenmesi Hakkında
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da