Skip to main content

AccessTr.neT


Tablo Ve Sorguların Görüntülenmesi

Tablo Ve Sorguların Görüntülenmesi

Çözüldü #1
Merhaba

Ekteki yapmış olduğum çalışmada pencere gizleme işlemini yaptıktan sonra butonlar yardımıyla tablo ve sorguları çağıramıyorum. Yani pencere gizleme işlemini yaptıktan sonra form ve Raporlarda olduğu gibi butonlar yardımıyla Tablo ve Sorguları da çağırmak istiyorum. Yardımcı olurmusunuz?
.rar Araç Kayıt - Çalışma.rar (Dosya Boyutu: 1,18 MB | İndirme Sayısı: 6)
Cevapla
#2
Önceki konunuzda pencere gizleme, şifreler vs. özellikleri kaldırılmış hali ile çalışmanızı ekleyin, işleyiş mantığını ve hangi formda ne yapmak isteyip yapamadığınızı net ifade ederek sorunuzu iletin yardımcı olmaya çalışalım dedim. Siz ne pencere gizlemeyi kaldırmışsınız, ne hangi formda hangi tablo ne için hangi sorgu hangi formda ne iin çağırılacak açıklamışsınız. Zaten allah ne verdi ise konu açıyorsunuz daha önceki konunuz Access Dersleri içinde açılmıştı ilgili yere ben taşıdım, şimdi Site Kuralları içinde açmışsınız. Şu kadarcık şeylere dikkat etmiyor çok genel ifadelerle sorunuzu iletiyorsunuz cevabınızda buna göre olacak.
Tablo çağırmak için DoCmd.OpenTable sorgu çağırmak içinde DoCmd.OpenQuery metodlarını araştırın uygulayın, ötesinde bir yardım benden gelmeyecek.
Cevapla
#3
Yardımlarınız için teşekkür ederim. Kolay gelsin, iyi çalışmalar.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task