Skip to main content

AccessTr.neT


Veri Tabanı Arızası

Veri Tabanı Arızası

#7
Yazmştım zaten Windows PowerShell kullanacağınızı. Ancak anladığım kadarı ile bu alanda deneyimli değilsiniz IT elemanlarınızdan destek isteyin.
Cevapla
#8
IT elemanları nedir?
Cevapla
#9
(01/05/2021 09:08)ates2014 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: IT elemanları nedir?

IT, bir işletmenin tüm donanımsal ve yazılımsal ihtiyaçlarının satın alınmasından, kurulumundan, bakımından, İletişim şebekesinin kurulmasından, bilgisayarlarla yapılan bütün işlerin koordine edilmesinden, işletmenin verilerini saklayıp, derleyip ve gerektiğinde tekrar kullanıma hazır halde verileri geri çağırılmasından sorumlu işletme fonksiyonlarından birisidir.
IT Uzmanları, aldıkları eğitimler sayesinde, bilişim teknolojileri tabanlı projelerin geliştirilmesinde ve iyileştirilmesinde altyapı sağlar. Altyapı sağladığı gibi proje geliştiricisi de olabilir. Bilgisayar sistemlerinin kurulmasından ve denetlenmesinden sorumludur. Departmanların birbiri ile iletişimini sağlayandır. Ayrıca bilgi güvenliğinin sağlanması, bilginin saklanması ve gerektiğinde saklanan bilginin yeniden çağırılması üzerine çalışırlar.
IT uzmanlarının çalışma alanları, şirketin ihtiyacı doğrultusunda ve görevlendirmelere göre değişiklik gösterebilir. IT Uzmanlarının çalışma alanları ana başlıklar halinde;
  • Bilgisayar Sistemleri
  • Yazılım/Proje Geliştiriciliği
  • Bilişim Sistemleri Yöneticisi
  • Bilgi Güvenliği Uzmanlığı
  • Veri Tabanı Yöneticiliği
  • Bilgisayar Destek
  • İletişim Güvenliği Uzmanı
  • Ağ Sistemleri Yöneticiliği
olarak sıralanabilir.
Cevapla
#10
Tşk ler atoykan hocam...
Cevapla
#11
(30/04/2021 10:55)atoykan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yazmştım zaten Windows PowerShell kullanacağınızı. Ancak anladığım kadarı ile bu alanda deneyimli değilsiniz IT elemanlarınızdan destek isteyin.

(02/05/2021 07:51)ates2014 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tşk ler atoykan hocam...
Çok Yardımcı oldunuz, sorunumu çözdüğünüz için tekrar teşekkür ederim...
Cevapla
#12
Rica ederim, iyi çalışmalar.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task