Skip to main content

AccessTr.neT


visual studio ile acses birleşimi

visual studio ile acses birleşimi

Çözüldü #1
visual studio 2005 ile acsesi birleştirdim sorum şu tablomda girilen her bir kayıtı textbox kutusunda görmek isitiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim
Cevapla
Çözüldü #2
sizin burdaki amacınız nedir ben tam olarak sorunuzu anlamadım ama ?veritabanından mı bilgi almak istiyorsunuz?
Cevapla
Çözüldü #3
anlatmak istediğim şu visual studio 2005 acsesle birleştirip oluşturdugum tablomda girdıgım her yeni kayıtı textbox kutusunda gormek istiyorum yani ben tabloma yeni kayıt girerken aynı kayıtın textbox kutusundada gorunmesini istiyorum inşallah anlatabilmişimdir kendimi
Cevapla
Çözüldü #4
bana yardımcı olacak birisi yokmu Img-cray
Cevapla
Çözüldü #5
(24/03/2009 17:03)yel!z Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bana yardımcı olacak birisi yokmu Img-cray

Merhaba yeliz.

Öncelikle üyeliğin hayırlı olsun. Böyle bir konuda yardım edilebilmesi için örnek eklemen gerekirki sorunun tam anlamı anlaşılsın. İçindeki bilgilerin sadeleştirilmiş bir halini eklersen yardımcı olmaya çalışırız.
FX-Etopla
Liste Kutusu Oluşturma
Cevapla
Çözüldü #6
Nasıl bir şey yapmak istediğinizi hayal etmeye çalıştım ama bir şeyler ters gibi geldi. Siz zaten yazdığınız şeyi textbox a yazıyorsunuz. Başka ne zaman tekrar textboxta görmek istiyorsunuz? Yoksa siz "Access'e kayıt gireyim sonra Vb.Net dosyamı açınca oradaki textboxta girdiğim bilgiler gözüksün" manasında birşeymi demek istiyorsunuz?
AccessTr.Net teknik konular içeren bir sitedir. Bu tip sitelerde en iyi şekilde yardım alabilmeniz için Site Kurallarını mutlaka okumanız ve buna göre hareket etmeniz lazım.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da