Skip to main content

AccessTr.neT

Visial Basic Kodlarını Derleme Yapamıyorum(Sorun Çözülmedi Ama Çözüme İhtiyaç Klmdı)

Visial Basic Kodlarını Derleme Yapamıyorum(Sorun Çözülmedi Ama Çözüme İhtiyaç Klmdı)

Veritabanınıza bağlı bilgisayarları denetlemiş ve bağlantısını kesmeye yönelik bir çalışma yapılmış gibi görünüyor. Debug ettiğiniz alandaki sorgu hatalı ancak yapılmak istenen işi anlamak için detaylı bir inceleme yapmak gerekli. Yardımcı olmaya çalıştığınız arkadaşınızdan bu proje çalışmasının ne için yapıldığı hususlarında analist çalışması gibi detaylı bilgi almalısınız. Bu size algoritma noktasında detay olmasa bile genel fikir verecektir. Delphi pascal temeli üzerinden çalışmakta olduğundan onun kodlarına hakimseniz Vba terminolojisinde fazla zorlukla karşılaşmazsınız. Algoritma hakkında kabaca fikir sahibi olduğunuzda, sorguları inceleyerek detaylara ilişkin fikir sahibi olabilir bu çerçevede kodları revize etmeye yönelik çalışma yapabilirsiniz kanaatindeyim. Örnek ve algoritmaya ilişkin bilgi olmadan yardımcı olabiliceğimiz hususlar son derece sınırlı ve sadece fikir yürütmekten ibaret olacaktır.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Visial Basic Kodlarını Derleme Yapamıyorum - Yazar: atoykan - 29/07/2022, 10:07
Task