Skip to main content

AccessTr.neT

İtfaiye Teşkilatı İçin Vt Çalışması

berduş
berduş
52
7931

İtfaiye Teşkilatı İçin Vt Çalışması

(13/06/2020, 01:29)berduş yazdı: Tabloları eğer inceleyebildiyseniz mümkün olduğunca tekrarlı veriler için alt tablolar olusturdum
Mesela yangın tablosundaki adres alani için  il/ilce/mahalle/cadde tablolarınız vardı ben yangın tablosundaki bu alanları metin yerine tamsayı alanlarıyla iliskilendirdim
Yada araçlar için siz tek alan kullanmıştınız plaka+araç türü
Ben bu bilgiyi 2ye ayırıp ayrı bir tablo oluşturup araç türlerini bu tabloya bagladim

(13/06/2020, 01:28)itfaiyeci_26 yazdı: Aslında kurguyu ekipler üzerinden değil de guruplar ve buralardan çıkan araçlar üzerine kurmaya çalışıyorum.
bu kısmi anlayamadım ekip ile grup arasındaki fark ne? benim ekipten kastım diyelim ki yangın ihbarı ilk geldiğinde siz 3 araç yolladınız bu birinci ekip
Ama yeterli gelmedi bu 3 araç ve takviye olarak 2 araç daha yolladınız bu da 2. ekip oldu
Hocam burada fikir ayrılığının sebebi Img-grin siz ekip diye benim gurup tabir ettiğim şeyden bahsediyorsunuz. Ancak ben ekip denildiğinde aynı guruptan çıkan her aracı bir ekip olarak düşünüyorum. Çünki biz de her araç bir ekip olarak yorumlanıyor. Aslında benim anlam hatam.
itfaiyeci_26, 11-04-2009 tarihinden beri AccessTr.neT üyesidir.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
RE: İtfaiye Teşkilatı İçin Vt Çalışması - Yazar: itfaiyeci_26 - 13/06/2020, 01:37
Task