Skip to main content

AccessTr.neT

Ürün Ağacı Yapısı Hakkında

Ürün Ağacı Yapısı Hakkında

Merhaba Mengene

Ben bu konuyu yazılım işi yapan teknik ciddi insanlara danıştım. hepsi aynı şeyi söylüyor.  Acces veya Excel gibi office uygulaması bu tür işlere uygun bir altyapıda değil. Kafayı mı yedin diyorlar boşuna vakit harcam istediğin gibi olmaz diyorlar.. Sql veri tabanlı ve Visual Studio ile yap biraz zorlanırsın ama eğer kafa yorarsan yaparsın dediler.  bir alternatif olarak VB6,0  ve belki Access ile olabilir. Ben youtubedan izledim çok örnek ve bir sürü ders var.  Evelki gece oturdum VB 6,0 kudum şimdi hafta sonu Access ten veri tabanı ile birlikte çalıştırmaya çalışacağım..    " https://www.youtube.com/watch?v=xWgcfxAKeuE "  gibi  internette bir sürü VB 60 ve Acces veri tabanı kullanan örnek var. 

Benim istediğim biraz daha kapsamlı hem tasarım hem imalat hem satınalma süreçlerini kontrol edebileceğim bir yazılıma olsun istiyorum.  Dün akşam form tasarımlarına başladım biraz şekillensin sizinle paylaşırım..

bu işlere 40 yaşından sonra başlıyorum tek üzüldüğüm şey keşke lisans yüksek lisansta bu temeli atsaymışım yani keşke kod yazmayı öğrenseymişim..  Lisanstan sonra 27 yaşından sonra ingilizceyi ve yüksek lisansta 35 da rusça gibi ağır karışık gramer yapılı bir dili öğrendiysem bunu haydi haydi öğrenirim gibi geliyor.  Aslında ne istediğimi biliyorum ve sürecin nasıl işlediğini bütün gereksinimleri biliyorum. bir yazılımcı desteği olsa çok güzel yönlendirirdim belki.  bu da bize bir değer katacaktır.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da

Bu Konudaki Yorumlar
Ürün Ağacı Yapısı Hakkında - Yazar: mengene2 - 11/12/2017, 17:42
Cvp: Ürün Ağacı Yapısı Hakkında - Yazar: Sedat KOÇANAOĞULLARI - 22/12/2017, 14:52
Task