Skip to main content

AccessTr.neT M.


Etiketler
Yazar: accessman - Cevaplar: 4 - İzleme: 2626
Invalid qualifier hatası
iyi günler
Invalid qualifier hatası veriyor
yardım açıklamasını okudum ama bir şey anlamadım
resimlerini ekliyorum
Yazar: Şeyma462 - Cevaplar: 5 - İzleme: 4399
invalid authorization specification hatası
Ben Visual Basicde Uçak Takip programı yapacağım. Kullanıcının tüm satılan uçak biletlerini görmesi için veri tabanıyla bağlantı kurmaya çalıştım.
DatagridView ekleyip veri tabanına bağlandım "invalid authorization specification-ConnectionString özelliği başlatılmamış." hatası verdi. Sonra bende kod yolu ile veri tabanına bağlanayım dedim yine hata verdi. Visual basic 2005 kullanıyorum. Veri tabanı dosyamda 2000 biçiminde sorun neyden kaynaklanmış olabilir ? Fikriniz var mı ?

- incelemek is
Yazar: |By|KiDnArUt| - Cevaplar: 3 - İzleme: 2553
DataReport İnvalid Data Source
SeLam ALeykum Kolay Gelsin.

Ufak ßir Proje oluşturdum, acces veri tabanını ağ üzerinden birden fazla kişi kullanıcak. Setup haline getirdim datayı görmekde veriler gelmekte yalnız rapor almak istedigim de öncesinde farklı bir hata veriyordu dll halledince şu anda İNVALİD DATA SOURCE Die bir hata ile karşılaşmaktayım, veri yolunu kontrol ettim Connection da aynı şekilde kendi bilgisayarımda bir sıkıntı yok herşey takır takır çalışıyor diyer pc de böyle bir sorunla karşılaşıyorum bu konuda bil
Yazar: derelli18 - Cevaplar: 5 - İzleme: 5153
invalid procedure call or argument hatası
merhaba saygı değer hocalarım
sizlerin değerli yardımları ile hazırlamış olduğum programımı sonlandırdım. forma çoklu resım ekleme. Hazırlamış olduğum kurumda kullanılan pc ler kimi 32 bit kimi 64 bit. ben bu programı 8 pc de ortak olarak çalıştırıyorum fakat bir kaç makina 64 bit işletim sistemine sahip. programda kullanmış olduğum modullere "ptrsafe" ekleyerek 64 bit uyumlu hale getirdim. yalnız 14. mesajda yapmak istediğim ola
Yazar: Oğuz Türkyılmaz - Cevaplar: 2 - İzleme: 406
Sayısal Değeri Yazıya Çevirmede Hata Kodu 95 ( İnvalid Use Of Null )
Metin kutusuna girilen sayısal değerin metne çevrilmesi için yapılan işlemden sonra yeni kayıt yapmak istediğimde böyle bir hata kodu ile karşılaştım.  Çözümü için ne yapabilirim. Teşekkürler.